Fundacja Instytut Studiów Strategicznych zaprasza obcokrajowców z Ukrainy mieszkających w Krakowie do udziału w bezpłatnych szkoleniach. Tematyka spotkań poświęcona jest zagadnieniom związanym m.in. z pracą i mieszkaniem w Krakowie, prowadzeniem własnej działalności, prawom i obowiązkom obcokrajowców podczas ich pobytu w Polsce, ciążą i porodem w Polsce, studiom, ubezpieczeniom zdrowotnym, zapewnieniem opieki dla najmłodszych.

Szczegółowe informacje w języku polskim i ukraińskim dotyczące miejsca i terminu szkoleń: https://www.facebook.com/ISSCracow/

Na zgłoszenia czekamy pod adresem i.shevchenko@iss.krakow.pl lub pod nr tel. 12 421 62 50

Liczba miejsc ograniczona.

Partnerem projektu jest Miasto Kraków.

Zapraszamy!

Bezpłatne szkolenie “Praktyczne aspekty prowadzenia ewidencji osób upoważnionych”
„Kariera – talk” z IT Kontrakt już 15 grudnia! Nie przegap!