Klub przedsiębiorczości WSEI

Wiemy, jak ważnym elementem biznesu jest proces networkingu, czyli wymiany informacji, doświadczeń, zasobów, wzajemnego poparcie i możliwości, prowadzonej dzięki korzystnej giełdzie wymiany kontaktów. 

Absolwenci Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki w Krakowie pracują w różnych firmach, prowadzą własne działalności gospodarcze, przedsiębiorstwa i zarządzają  projektami.  

Jeżeli prowadzisz firmę, działalność gospodarczą i potrzebujesz pomocy! Zaproś studenta na praktyki studenckie z zakresu informatyki, zarządzania, finansów i rachunkowości – praktyki są bezpłatne i mogą być wykonane zdalnie. Ważne jest, by student otrzymał pakiet zadań, które będzie mógł wykonać w określonym przedziale czasowym, w profilu ogólnoakademickim wymiar godzin wynosi 160, natomiast w wprowadzanym na uczelniach wyższych profilu praktycznym będzie to 480 h (trzy miesiące). 

Skontaktuj się z nami: 

Agnieszka Jaśkiewicz – specjalista ds. praktyk studenckich i rozwoju zawodowego studentów – ajaskiewicz@wsei.edu.pl

Wiemy, jak ważnym elementem biznesu jest proces networkingu , czyli wymiany informacji, doświadczeń, zasobów, wzajemnego poparcie i możliwości, prowadzonej dzięki korzystnej giełdzie wymiany kontaktów. 

Poznaj naszych absolwentów, dowiedz, czym się zajmują. A może potrzebujesz specjalisty z ich dziedziny?*

Baza absolwentów w przygotowaniu! * Jeżeli chcesz dołączyć do bazy przedsiębiorców WSEI, czekamy na zgłoszenia.