O nas

Biuro Karier i Współpracy Międzynarodowej w Wyższej Szkole Ekonomii i Informatyki w Krakowie koncentruje się na doradztwie zawodowym dla studentów i absolwentów, którzy zmagają się z wymaganiami rynku pracy. Do jego zadań należy pośredniczenie w przepływie informacji o rynku pracy, pozyskiwanie ofert pracy, aktywna pomoc w poszukiwaniu zatrudnienia, budowanie bazy danych studentów i absolwentów zainteresowanych określonymi ofertami czy pomoc pracodawcom w rekrutacji kompetentnych pracowników. Dodatkowo poprzez szkolenia poszerzenia kompetencji żaków, wspiera inicjatywy wyjazdów międzynarodowych.

Zaplanowanie ścieżki rozwoju należy do najtrudniejszych decyzji czekających młodego człowieka. Dokładamy wszelkich starań, by prowadzone szkolenia, prezentacje, warsztaty w pełni odnosiły się do zmieniających się wymagań rynku pracy. W ofercie biura na stałe zagości panel spotkań z doradcą zawodowym, indywidualnych konsultacji, wykorzystanie testów kompetencji zawodowych do sprawdzenia własnych możliwości.