Specjalista ds. sprzedaży

IT
Kraków
Posted 4 months ago

Opis oferty

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, producenta i dystrybutora oprogramowania dla maszyn sterowanych kontrolerami CNC, poszukujemy doświadczonych kandydatów do pracy na stanowisku:
Firma specjalizuje się w tworzeniu i sprzedaży oprogramowania CAD/CAM oraz zapewnia wsparcie techniczne klientom, korzystającym z naszych rozwiązań.

Zakres obowiązków:
– aktywne pozyskiwanie nowych klientów polskich i zagranicznych
– obsługa dotychczasowych klientów firmy
– wzmacnianie pozycji firmy na rynku
– negocjacje z klientem, opracowywanie ofert, przygotowywanie dokumentacji produktów
– współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:
– doświadczenie w sprzedaży
– kreatywność, samodzielność oraz skuteczność w osiąganiu założonych celów
– umiejętność pracy z klientem
– prawo jazdy kat. B
– gotowość do wyjazdów służbowych
– znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
– komunikatywność i umiejętność efektywnej pracy w międzynarodowym zespole

Mile widziane:
– doświadczenie firmie IT, tworzącej i sprzedającej oprogramowania
– znajomość oprogramowania CAD/CAM

Oferujemy:
– samodzielną i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
– stabilny system wynagradzania: stałe wynagrodzenie podstawowe uzależnione od posiadanej wiedzy i doświadczenia  oraz atrakcyjne premie
– narzędzia pracy wspierające wykonywanie powierzonych zadań (w tym samochód służbowy, laptop, telefon służbowy)
– możliwość rozwoju zawodowego w strukturze firmy oraz stałego podnoszenia własnych kwalifikacji
– program szkoleń wewnętrznych
– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
– komfortowe biuro w Krakowie w atrakcyjnej lokalizacji
– owocowy wtorek i pyszną kawę 🙂

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:
praca@compdata.eu

Stanowisko pracy

Kategoria oferty

Praca

Anna Grodecka
126319300
www: http://www.compdata.eu

Job Features

Job CategoryPraca