WARSZTATY – Uwikłany. Jak odnaleźć spokój i wolność w pracy?

To jest skomplikowane! To nie jest takie proste!
To my czy świat zwariował?
czyli
Uwikłanym być…

Działamy z zaangażowaniem, sumiennie i odpowiedzialnie. Staramy się z całych sił, często nawet poświęcamy. Bo to jest tego warte. Zależy nam. Może to być praca, wspólnota, wolontariat, czy działalność społeczna – w zasadzie wszystko w co się angażujemy. Wiemy, że wartościowe rzeczy nie przychodzą łatwo.

Finalnie – tkwimy, uwiązani. Uwikłani w nasze powinności, zobowiązania, zasady. Już nic nie jest proste, a wszystko poplątane. Nie wiemy – jak i kiedy to się stało? Przecież podchodziliśmy prostolinijnie, uczciwie. Mieliśmy plan. Wiemy co jest ważne, wartościowe, ile jesteśmy warci. Mamy wszystko przemyślane. Przecież jesteśmy inteligentnymi ludźmi…

Czujemy się rozczarowani i zmęczeni – miejscem, obowiązkami, a nawet sobą. Zagubieni, bezsilni. Dziś pełni nadziei, jutro sfrustrowani. Walczymy, szarpiemy się – o sens, o sprawę, o innych, tylko nie o siebie. Jak to możliwe? Że w „naszym” miejscu czujemy się obco, a będąc uczciwi, wplątani? Wiecznie rozdarci. Jakby serce i ciało mówiło nam „chcę i nie chcę” – jednocześnie.

Mamy dość słuchania rad ludzi, którzy „wiedzą lepiej” – Co Wy wiecie? To nie jest takie proste! Ale sami też nie wiemy co zrobić, żeby było dobrze.

Nie wiemy, bo takiej możliwości już nie ma. Pozostają tylko trudne wybory i konieczność rezygnacji. Przede wszystkim z nas samych. Tyle przecież „musimy” i „powinniśmy”. Podskórnie czujemy – nasze granice są nieustannie naruszane, często łamane. Tłumaczymy sobie – nie jest tak źle, nie narzekajmy, będzie lepiej i… dalej walczymy, jesteśmy przecież silni i wytrwali. Będąc w uwikłaniu, okłamujemy się, że nie ma innej drogi.

A mamy przecież wybór. Możemy się zatrzymać i rozejrzeć, zastanowić gdzie się doprowadziliśmy. Tylko pewnie już przywykliśmy, zapętliliśmy się. A może też się boimy? Tego, że stracimy tylko czas, tego co zobaczymy, tego, że utracimy coś ważnego. Boimy się, że dając sobie oddech, nie damy rady wrócić do dalszej walki. Odwagi!

Czy masz w sobie zgodę tak tkwić?
Chcesz się zatrzymać i móc pomyśleć?
Chcesz odnaleźć wewnętrzny spokój?
Chcesz poczuć się spełniony i wolny?
Zawalcz o siebie! Masz wybór.

Weź udział w programie rozwojowym „Uwikłany – Jak odnaleźć spokój i wolność w pracy”.

W trakcie programu rozwojowego – cyklu warsztatów i konsultacji:

  • wsłuchasz się w swoje potrzeby i zyskasz większą samoświadomość,
  • odnajdziesz siebie i to co dla Ciebie ważne,
  • odzyskasz kontrolę i harmonię w życiu,
  • przeanalizujemy wspólnie Twoją sytuację, i możliwości,
  • poszukamy uwalniającej spójnej z Tobą drogi rozwiązań,
  • rozpoczniemy jej realizowanie zgodnie z indywidualnym planem,
  • otrzymasz wsparcie grupy osób i specjalisty, który ma podobne doświadczenia.

Zapisując się zapewnisz sobie wartościowy czas, w którym Ty – Twoje uczucia, potrzeby i myśli będą najważniejsze.

Celem programu rozwojowego jest wsparcie w realnej indywidualnej zmianie. Stąd rozłożenie w czasie oraz różna – indywidualna oraz grupowa forma pracy.

Co otrzymasz inwestując w program rozwojowy?

  • 3 spotkania grupowe po 3,5h (10,5h aktywnego treningu umiejętności)
  • 2h indywidualnych konsultacji (2 spotkania po 1h)
  • imienny certyfikaty potwierdzający udział w programie rozwojowym
  • indywidualne zadania „domowe”
  • dla chętnych dodatkowe 2,5h spotkanie „wzmacniające” po około miesiącu przerwy
  • nieograniczony serwis kawowy
  • komplet materiałów szkoleniowych

Termin: 22.08, 29.08, 05.09.2018 r., godz. 17:30 – 20:45; konsultacje – umawiane indywidualnie

Wielkość grupy: od 6 do 12 osób (umożliwia skupienie się na każdym z uczestników)

Cena: -30% od ceny regularnej dla studentów i absolwentów WSEI (po kontakcie @ z prowadzącym)

>>Zapisy

Prowadzący:

Łukasz Miszon – Tworzy programy rozwojowe z zakresu wypalenia zawodowego oraz efektywnego zarządzania sobą i stresem. Jest autorem programu (rozwojowego) „SilniBoWrażliwi”, który buduje wewnętrzną siłę i wolność człowieka, właśnie w oparciu o coś co często chowamy – naszą wrażliwość.

Swoją pasję wspierania innych realizował w roli trenera oraz jako Dyrektor SZLACHETNEJ PACZKI i AKADEMII PRZYSZŁOŚCI (w tym czasie współpracował z firmami, takimi jak DB Schenker, TK Maxx, Wawel SA czy Ministerstwem Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej). W pracy trenerskiej ma 7-letnie doświadczenie.

Po 6 latach wyszedł z uwikłania związanego ze swoją pracą. Teraz pomaga w tym innym.

Jeśli masz pytania – zapraszamy Cię do kontaktu (tel. 530 209 204, e-mail: kontakt@lukaszmiszon.pl).

Poprzedni wpis
WARSZTATY – Mistrz swojego czasu! Jak ogarniętym ze wszystkim i wyspanym być?
Następny wpis
KURS – ZARZĄDZANIE CYKLEM ŻYCIA APLIKACJI