Animator 2D/ 3D

Black Cliff Media

Marketing / reklama / PR
Kraków
Dodane 2 tygodnie dni temu

Opis oferty

Black Cliff Media to kreatywna agencja marketingowa zajmującą się animacją, produkcją wideo, projektowaniem stron internetowych oraz brandingiem. Obecnie poszukujemy animatora 2D/ 3D, który będzie mógł wesprzeć nasz kreatywny zespół.

Wymagania:

– Zaawansowana obsługa programu After Effects oraz Adobe Creative Suite CC

– Znajomość oprogramowania do animacji 3D (np. Cinema 4D/ Maya)

– Dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B2)

– Umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków:

– Przygotowywanie animacji 2D

– Modelowanie 3D

Oferujemy:

– Umowę o pracę

–  Pracę w kreatywnym środowisko

– Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego

– Pracę z międzynarodowymi klientami

– Opiekę Luxmed

Jeżeli jesteś zainteresowany, wyślij swoje CV razem z linkiem do portfolio na adres: careers@blackcliffmedia.com. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Stanowisko pracy

Kategoria oferty

Praca

Maria Loades
maria@blackcliffmedia.com