Instruktor Programowania oraz Lego Robotyki

Planeta Robotów

Edukacja, Informatyczna
Kraków, Rzeszów, Wieliczka

Klub robotyki Planeta Robotów poszukuje osoby do prowadzenia zajęć z programowania oraz robotyki w Krakowie, Wieliczce i Rzeszowie w trakcie wakacji letnich. Jako, że zajęcia z robotyki odbywają się na półkoloniach, konieczne jest odbycie kursu na wychowawcę wypoczynku – rola instruktora jest połączona z rolą wychowawcy. Możliwa jest praca nawet 9-10 godzin dziennie przez 5 dni w tygodniu przez całe wakacje. Oferujemy pracę w dobrej atmosferze z młodym zespołem, progresywną stawką godzinową oraz pakiet szkoleń poprzedzających rozpoczęcie pracy. Jesteśmy nastawieni na współpracę długofalową. Możliwe jest też prowadzenie zajęć z programowania C++ oraz python, gdyż organizujemy też szkolenia dla młodzieży 12-16 lat. W razie zainteresowania również prowadzeniem takich szkoleń, proszę zaznaczyć w wiadomości.

OBOWIĄZKI OSOBY ZATRUDNIONEJ:

Prowadzenie zajęć z programowania oraz konstruowania robotów z dziećmi w wieku 6-12 lat. Zajęcia prowadzone na robotach Mindstorms EV3 oraz Wedo 2.0. Opieka nad dziećmi podczas półkolonii oraz pełnienie funkcji wychowawcy zgodnie z wymogami Kuratorium.

WYMAGANIA:

Preferowane młode osoby z poczuciem humoru oraz lekkością w pracy z ludźmi. Poszukiwane są osoby swobodnie czujące się w otoczeniu przedmiotów ścisłych (matematyka, informatyka, fizyka). Wymagana jest dostępność przynajmniej przez 2 tygodnie wakacji. Mocnym atutem będzie znajomość robotów Lego Mindstorms EV3.

MILE WIDZIANE:

Doświadczenie w pracy z dziećmi. Ukończenie kursu wychowawcy kolonijnego lub posiadanie uprawnień pedagogicznych. Jednakże najważniejsze dla nas jest duże zaangażowanie.

OFERUJEMY:

Elastyczny dobór terminów pracy, pracę w młodym dynamicznym zespole. Zapewniamy w czasie pracy posiłki. Umowa zlecenie.

SPOSÓB APLIKACJI:

Prosimy o przesłanie CV wraz z krótką informacją o sobie na adres: krk@planetarobotow.pl

Instruktor Programowania oraz Lego Robotyki

Praca