IT Project Manager

Ready4S

Informatyczna
Kraków
Dodane 1 rok dni temu

Opis oferty

JAKIE ZADANIA ODDAMY W TWOJE RĘCE:

  • całościowe zarządzanie projektami (ustalanie zakresu prac, specyfikacji, harmonogramowanie oraz zarządzanie budżetem)
  • budowanie i koordynacja zespołem projektowym (grafikami, developerami i testerami) oraz współpraca z podwykonawcami
  • czuwanie nad realizacją poszczególnych etapów projektu
  • bieżąca komunikacja z Klientami oraz budowanie dobrych relacji
  • raportowanie postępów w projekcie i ewidencjonowanie dokumentów

PO CZYM POZNAMY, ŻE TO WŁAŚNIE TY:

  • posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami aplikacji mobilnych lub webowych
  • pracowałeś/aś w metodologii Agile
  • płynnie posługujesz się językiem angielskim (minimum C1)
  • z łatwością poprowadzisz kilka projektów na raz, ponieważ jesteś świetnie zorganizowany/a i potrafisz działać pod presją czasu
  • potrafisz nawiązywać relacje oraz sprawić, by każdy czuł się ważną częścią zespołu projektowego
  • jesteś nastawiony/a na efekt i realizację założonych celów, a także potrafisz zmotywować swój zespół do tego, żeby je osiągał

DLACZEGO WARTO?

  • weźmiesz udział w różnorodnych i pełnych wyzwań projektach dla Klientów z całego świata
  • będziesz blisko najnowszych trendów i rozwiązań technologicznych dostępnych na rynku (t.j. SmartWatch, Beacon, Wearables),
  • stworzysz rozwiązania, z których na co dzień będzie korzystać tysiące użytkowników,
  • damy Ci przestrzeń do wdrażania własnych pomysłów oraz możliwość realnego wpływu na dalszy rozwój firmy
  • poszerzysz wiedzę z zakresu projektów IT (szczególnie aplikacji mobilnych)
  • gwarantujemy zadaniowy i elastyczny czas pracy oraz możliwość częściowej pracy zdalnej (min. 1 raz w tygodniu),
  • zadbamy o Twoje zdrowie z pakietem prywatnej opieki medycznej i sprawność fizyczną z pakietem sportowym

Stanowisko pracy

Kategoria oferty

Praca

Beata Kapturkiewicz
beata.kapturkiewicz@ready4s.pl

Cechy oferty pracy

StanowiskoPraca