Junior Salesforce Developer – program szkoleniowy

Britenet Sp. z o. o.

Informatyczna
Lublin
Dodane 2 tygodnie dni temu

Opis oferty

Lokalizacja-miejsce zatrudnienia

Lublin

Zastanawiasz się nad związaniem swojej przyszłości z branżą IT? Brakuje Ci doświadczenia i nie wiesz od jakiej technologii rozpocząć swoją przygodę z programowaniem? Postaw na Salesforce i dołącz do drużyny „Force Academy” a Britenet wyszkoli Cię od podstaw!

Nie wymagamy znajomości powyższej platformy, gdyż zapewniamy szkolenie od podstaw z zakresu technologii Salesforce w naszych siedzibach pod okiem specjalisty SFDC. Pierwszy dzień szkolenia jest jednocześnie pierwszym dniem pracy, zatem 100% płatny 😊

Finansujemy również certyfikację!

Językiem stosowanym przy technologii Salesforce jest Apex – dzięki prostocie tego języka, osoby dotychczas programujące w innych językach obiektowych nie mają problemu z przejściem na Salesforce.

Dowiedz się więcej czym jest Salesforce  https://www.youtube.com/watch?v=di6iwHhrH6s&t=28s

Kim jesteśmy?

Britenet to kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie outsourcingu IT i realizacji projektów informatycznych; 750 specjalistów dbających o jakość i szczegóły; nowoczesne centra kompetencyjne w 6 oddziałach w Polsce. Pięciokrotnie uzyskaliśmy tytuł Najlepszego Miejsca Pracy IT w Polsce w badaniach AudIT Computerworld – Kantar.

Zobacz co się u nas dzieje na: https://pl-pl.facebook.com/BriteNet

Twój zakres obowiązków:

  • Uczestniczenie w szkoleniu Salesforce;
  • Rozwój i certyfikacja swoich umiejętności,
  • Współpraca z zespołem projektowym;
  • Tworzenie, modyfikacja oraz optymalizacja systemu.

Nasze wymagania:

  • Umiejętność programowania w języku Java, C# lub C++;
  • Doświadczenie w pracy z SQL i relacyjnymi bazami danych;
  • Znajomość podstaw: JavaScript, CSS/HTML;
  • Dyspozycyjność 40 h/tydzień;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2.

Docenimy jeśli:

  • Masz rozwinięte myślenie analityczne;
  • Jesteś zaangażowany i zmotywowany do rozwoju oraz nauki nowych rzeczy;
  • Umiesz pracować w zespole.

Co z Nami zyskujesz?

  • Możliwość rozwoju i wsparcie merytoryczne pod okiem liderów technologicznych;
  • Wymiana wiedzy technicznej w firmie;
  • Szkolenia wewnątrzfirmowe i certyfikacje;
  • Niepowtarzalną atmosferę;
  • Jasną ścieżkę rozwoju;
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta multisport, kursy i szkolenia z języka angielskiego, komfort pracy- dzięki specjalnym strefom relaksu, w pełni wyposażone biura oraz kuchnie 😉

Link do zgłaszania aplikacji: https://britenet.com.pl/pl/career-offer/wejdz-do-swiata-salesforce-junior-salesforce-developer

Możesz też skontaktować się z Nami poprzez adres e-mail: rekrutacja@britenet.com.pl

Stanowisko pracy

Kategoria oferty

Praca

Dział Rekrutacji
663 992 987
rekrutacja@britenet.com.pl

Cechy oferty pracy

StanowiskoPraca