Młodszy Analityk Finansowy

Finansowa

Jeżeli jesteś zainteresowany sektorem finansowym i jednocześnie lubisz pracować z ludźmi, Stanowisko Młodszego Analityka Finansowego w międzynarodowej firmie consultingowej, pozwoli Ci się wdrożyć i rozwinąć skrzydła w świecie finansów.

Możesz liczyć na konkurencyjne wynagrodzenie, jeśli znasz dwa języki obce w stopniu bardzo dobrym i chcesz używać ich na co dzień. Oprócz stworzenia optymalnych warunków pracy, będziemy Cię wspierać w dalszym rozwoju – poprzez naukę języków, szkolenia i certyfikowane kursy.

Wyślij nam swoje CV, aby nawiązać z nami kontakt. Zwrócimy się do Ciebie z pakietem informacji na temat procesu rekrutacyjnego i w razie pytań, będziemy do Twojej dyspozycji.

OPIS STANOWISKA:

• Analiza danych finansowych firmy.
  • Tworzenie raportów na podstawie zebranych informacji.
  • Kontrola terminowości płatności i przepływu gotówki w firmie.
  • Usprawnianie płynności finansowej poprzez zgłaszanie nieprawidłowości oraz sygnalizowanie możliwości udoskonalania procesów.

WYMAGANIA:

• Bardzo dobra znajomość (B2) jednego z języków: niemieckiego, francuskiego lub węgierskiego.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (Minimum B1).
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Mile widziane doświadczenie w księgowości, finansach lub w obsłudze klienta.

OFERUJEMY:

• Bezpośrednie zatrudnienie (na podstawie umowy o pracę) w jednym z oddziałów firmy do wyboru: Kraków lub Katowice.
  • Udział w ciekawych projektach, takich jak przenoszenie procesów z innych krajów do polskich oddziałów firmy.
  • Klarowna ścieżka awansu i plan indywidualnego rozwoju zawodowego.
  • Bogaty pakiet socjalny: Multisport, prywatna opieka medyczna, kursy i szkolenia, premie urlopowe, ubezpieczenie i inne.
  • Elastyczne godziny pracy.

Monika Całusińska
m.calusinska@relyon.pl