Młodszy specjalista ds. marketingu

CSI S.A.

Marketing / reklama / PR
Kraków
Dodane 2 dni dni temu

Opis oferty

Jeśli szukasz stabilnego zatrudnienia w dobrze prosperującej firmie, cenisz dobrą atmosferę pracy i partnerskie relacje, to ogłoszenie jest skierowane właśnie do Ciebie.

CSI S.A. poszukuje
Młodszego specjalisty ds. marketingu
(3800 – 4800 brutto)

Oferujemy:
•       Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w prężnie rozwijającej się firmie,
o ugruntowanej pozycji, z ponad 29-letnią obecnością na rynku, uhonorowanej
wieloma wyróżnieniami
•       Po okresie szkolenia praca zdalna 4 dni w tygodniu, 1 dzień w biurze
•       Niezbędne narzędzia pracy – laptop i telefon
•       Miłe, partnerskie, pozbawione korporacyjnej atmosfery środowisko pracy
•       Atrakcyjny pakiet socjalny, możliwość korzystania z karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, dofinansowanie wypoczynku, świadczenia „świąteczne”, nieformalny dress code

Obowiązki:
•       Utrzymanie strony internetowej w tym: aktualizacja, tworzenie oraz dodawanie opisów
nowych produktów, rozbudowa strony przy współpracy z firmami zewnętrznymi
•       Optymalizacja stron pod kątem lepszego pozycjonowania w wyszukiwarkach
•       Tworzenie oraz publikacja treści na portalach branżowych i w mediach społecznościowych
•       Pomoc w organizacji i udział w targach i konferencjach branżowych
•       Pomoc w tworzeniu kampanii mailingowych
•       Współpraca z działem handlowym, przygotowywanie raportów

Wymagania:
•       Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów – preferowane kierunki związane z marketingiem
•       Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację, głównie pisemną (e-maile, notki produktowe, broszury)
•       Podstawowa znajomość języka HTML, CSS
•       Prawo jazdy kat. B
•       Zainteresowania w kierunku tworzenia, aktualizacji oraz pozycjonowania stron internetowych
•       Umiejętność pracy zespołowej oraz organizacji pracy własnej
•       Kreatywność
•       Przyjazne usposobienie oraz pozytywne nastawienie

Mile widziane:
•       Zorientowanie na rynek IT i nowe technologie
•       Znajomość zagadnień e-marketingu, e-commerce, SEO/SEM
•       Doświadczenie w obszarze marketingu
•       Znajomość programu WordPress
•       Podstawowa znajomość programów graficznych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv na adres kadry@csi.pl Rozpatrywanie aplikacji będzie odbywało się na bieżąco Spotkania rekrutacyjne będą odbywały się od 18.10.2021 Rozpoczęcie pracy planowane jest na przełom października/listopada

Miejsce pracy: Kraków ul. Sosnowiecka 89/ praca zdalna Zapraszamy na naszą stronę csi.pl

Informujemy, iż administratorem danych osobowych zawartych w przekazanych przez Panią/Pana dokumentach aplikacyjnych jest CSI Spółka Akcyjna z siedzibą w Krakowie przy ulicy Sosnowieckiej 89. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego oraz wybrania pracownika i zawarcia umowy o pracę.
Dane osobowe nie będą udostępnianie innym podmiotom.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania.
Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. zdjęcie) przetwarzamy na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody, którą wyraziła Pani/Pan wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość wzięcia udziału w rekrutacji.
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres 3 miesięcy od daty złożenia dokumentów aplikacyjnych. Po tym okresie Pani/Pana dane zostaną usunięte. W celu wycofania zgody przed upływem tego okresu i usunięcia danych prosimy o przesłanie informacji o wycofaniu zgody na adres: kadry@csi.pl

Stanowisko pracy

Młodszy specjalist ds. marketingu

Kategoria oferty

Praca

kadry@csi.pl
www.csi.pl

Cechy oferty pracy

StanowiskoPraca