Płatny staż – asystent/analityk rynku

BWI Poland Technologies

Administracja
Kraków
Dodane 9 miesięcy dni temu

Opis oferty

BWI Group to czołowy dostawca części zawieszeń i hamulców dla przemysłu motoryzacyjnego na całym świecie. Funkcjonując od 2000 r. w Centrum Technicznym w Krakowie – nowoczesnym ośrodku badawczo-rozwojowym, zatrudniamy obecnie ponad 400 osób. Zajmujemy się projektowaniem oraz wdrażaniem do produkcji elementów zawieszeń pasywnych i aktywnych dla producentów samochodów oraz rozwojem nowoczesnych technologii w tej dziedzinie. Zakłady produkcyjne i ośrodki badawczo-rozwojowe należące do BWI Group są zlokalizowane między innymi w Ameryce Północnej, Azji i Europie. W Krośnie znajduje się nasza największa fabryka zatrudniająca ponad 1200 pracowników.

Aktualnie oferujemy:

Płatny staż na stanowisku: asystent-analityk rynku

Zakres obowiązków:

– wyszukiwanie i pobieranie  z internetu sprawozdań finansowych określonych podmiotów

– znalezienie w sprawozdaniach lub obliczenie EBIT w konkretnym segmencie produktów

– analiza rynku pod kątem nowych firm planujących produkcję wybranych produktów

Wymagania:

– status studenta studiów ekonomicznych

– znajomość języka angielskiego

– umiejętność czytania sprawozdań finansowych

– umiejętność liczenia EBIT, NPV, IRR

– dyspozycyjność około 20 godzin/tydzień

Sposób aplikowania:

CV prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@bwigroup.com w tytule Staż asystent analityk W CV Prosimy o załączenie klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji (w CV i/lub w liście motywacyjnym) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę BWI Poland Technologies sp. z o.o.(na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO).”

Aby wziąć udział w przyszłym procesach rekrutacyjnych prowadzonych do naszej firmy, prosimy o umieszczenie dodatkowo poniższego zapisu:

“Ponadto wyrażam zgodę na zachowanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez lub na rzecz administratora danych.”

Oferujemy:

  • płatny staż
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • miłą atmosferę w pracy
  • możliwość dopasowania godzin pracy do grafiku na uczelni

Stanowisko pracy

Kategoria oferty

Płatny staż

126851300
rekrutacja@bwigroup.com