Praca na umowę / praktyki zawodowe w biuro tłumaczeń Supertłumacz

Biuro Tłumaczeń Supertłumacz®

Tłumaczenia
Rybnik
Dodane 6 miesięcy dni temu

Opis oferty

Poszukujesz stanowiska, które ułatwi Ci w całości spożytkować Twoją wiedzę?

Zależy Ci na doskonałej kulturze pracy i świetnej atmosferze?

Planujesz rozwinąć swoje kompetencje pod okiem doświadczonych fachowców?

Praca albo praktyki w biurze tłumaczeń Superłumacz (https://supertlumacz.pl) to doskonała oferta właśnie dla Ciebie! Szukamy ambitnych, utalentowanych osób, jakie profesjonalnie posługują się jednym lub kilkoma językami obcymi. Dzięki nam mogą skorzystać ze swoich zdolności podczas tłumaczenia różnorodnych tekstów – nie wyłącznie dokumentów czy urzędowych pism. Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie naszych kontrahentów, dlatego wykorzystujemy diametralnie inne metody pracy. Nie tylko przekładamy treść z jednego języka na drugi, ale zwracamy także uwagę na przesłanie, styl, wydźwięk itp.

Jako członek naszego zespołu rozwiniesz wszystkie posiadane umiejętności oraz uzyskasz prawdziwą satysfakcję z pracy. Jeżeli zaś zdecydujesz się na praktyki, zadbamy o to, byś rzeczywiście mógł zyskać u nas jak najwięcej nowej wiedzy i doświadczenia. Zapewniamy pracę/praktyki też w formie zdalnej!

Rodzaj umowy

  • umowa o pracę,
  • umowa o dzieło
  • umowa zlecenie,
  • umowa o praktyki zawodowe.

Zakres obowiązków

Tłumaczenie różnorodnych tekstów:

  • z języka polskiego na język obcy,
  • z języka obcego na język polski,
  • z języka obcego na język obcy (w zależności od umiejętności).

Wymagania:

  • studia wyższe filologiczne lub inne,
  • perfekcyjna znajomość dowolnego języka obcego,
  • umiejętność zaawansowanej obróbki tekstu i grafiki,
  • dyspozycyjność.

Mile widziane:

  • własna działalność gospodarcza,
  • znajomość programu Trados.

Oferty zawierające CV i list motywacyjny należy kierować na adres mailowy: kontakt@supertlumacz.pl. Prosimy o dołączenie klauzuli ze zgodą na wykorzystywanie informacji personalnych w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Skontaktujemy się z wybranymi pretendentami. Więcej szczegółów odszukasz na naszej witrynie: https://supertlumacz.pl/praca-i-praktyki/.

Stanowisko pracy

Kategoria oferty

Praktyka / Praca

Tomasz Muszyński
+48 32 445 07 05
kariera@supertlumacz.pl

Cechy oferty pracy

StanowiskoPraca, Praktyka