Praca w finansach dla absolwentów bez doświadczenia

State Street

Finansowa
Gdańsk, Kraków
Dodane 1 rok dni temu

Dołącz do zespołu State Street Bank i postaw na rozwój zapewniając sobie dostęp do wykwalifikowanych trenerów i ekspertów w branży finansowej. Dzięki indywidualnemu systemowi szkoleń oraz programom rozwojowym rozwiniesz swoje umiejętności techniczne oraz szereg kompetencji. Ciągły rozwój naszych pracowników jest dla nas istotny gdyż chcemy tworzyć kadrę managerską w oparciu o lokalnych specjalistów by wykreować ich na przyszłych liderów.

Nasze dynamicznie rozwijające się biura w 2 atrakcyjnych lokalizacjach (Kraków i Gdańsk) oferują wiele możliwości dla kandydatów bez doświadczenia na stanowiskach w ponad 20 departamentach takich jak:

• Księgowy ds. Funduszy
  • Analityk ds. Raportowania Finansowego
  • Analityk Finansowy
  • Agent Transferowy
  • Specjalista w Dziale Operacji Globalnych
  • Analityk ds. Ryzyka
  • Analityk ds. Zgodności Procesów Inwestycyjnych
  • Specjalista ds. Przeciwdziałania Praniu Pieniędzy

Aplikuj, jeśli posiadasz:

• Wykształcenie wyższe lub jesteś absolwentem/studentem ostatnich lat (preferowane kierunki finansowe)
  • Dobrą znajomość j. angielskiego
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office (Excel)
  • Umiejętność analitycznego myślenia i efektywnej pracy pod presją czasu
  • Chęć rozwoju w branży

Oferujemy:

• Pracę w międzynarodowej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu i uznanej renomie
  • Możliwość rozwoju nauki i zdobywania doświadczenia w obszarze księgowości funduszy
  • Profesjonalne określenie kierunku i rozwój ścieżki kariery
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Atrakcyjny pakiet benefitów
  • Przyjazne i nowoczesne miejsce pracy.

Jeżeli jesteś absolwentem i chciałbyś rozpocząć swoją karierę w świecie finansów aplikuj już teraz!

Praca