PRACOWNIK PRODUKCJI

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o.

Dodane 4 tygodnie dni temu

Opis oferty

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Numer referencyjny: SJ/PROD/10/2019

Miejsce pracy: Kraków – Nowa Huta

Obowiązki:
– proste prace pomocnicze w drukarni

Oferujemy:
– umowę zlecenie – zatrudnienie w ramach pracy tymczasowej
– pracę w systemie zmianowym (6-14, 14-22 lub 22-6)
– możliwość ustalenia elastycznego grafiku
– możliwość pracy tylko w weekendy
– atrakcyjne stawki – 14,70zł/h brutto w dzień lub 17,38zł/h brutto zmiana nocna
– praca dostępna również dla uczniów i studentów

Wymagania:
– chęć pracy w systemie zmianowym

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: krakow@ottoworkforce.pl lub kontakt telefoniczny 797- 185- 999

Stanowisko pracy

Kategoria oferty

Praca

797 185 999
adres e-mail
krakow@ottoworkforce.pl

Cechy oferty pracy

StanowiskoPraca