Praktykant w Dziale IT

Selvita

Biotechnologia
Kraków
Dodane 3 tygodnie dni temu

Opis oferty

Selvita zapewnia multidyscyplinarne wsparcie w rozwiązywaniu unikalnych wyzwań badawczych w obszarze odkrywania leków, badań regulacyjnych, a także badań i rozwoju.

Selvita powstała w 2007 roku i obecnie zatrudnia ponad 750 osób. Główna siedziba Spółki oraz laboratoria znajdują się w Krakowie, oddział badawczy zlokalizowany jest w Poznaniu. Siedziba oraz laboratoria Fidelty znajdują się w Zagrzebiu. Ponadto Selvita posiada biura w największych ośrodkach biotechnologicznych na świecie: w Bostonie, w pobliżu San Francisco w Stanach Zjednoczonych oraz w Cambridge w Wielkiej Brytanii.

Na początku 2021 Selvita sfinalizowała proces akwizycji spółki Fidelta – chorwackiej firmy CRO. Ten historyczny krok w historii Selvity zapewnił skokowy wzrost skali działalności i stanowi fundament do dalszego rozwoju firmy.

W związku z intensywnym rozwojem naszej firmy, poszukujemy praktykantów do działu IT w Krakowie w obszarze infrastruktury IT i aplikacji biznesowych.

Obowiązki:

  • wsparcie pracowników firmy w obszarze infrastruktury IT lub aplikacji biznesowych
  • codzienny kontakt z użytkownikami końcowymi w trakcie rozwiązywania bieżących problemów dotyczących sprzętu lub oprogramowania
  • wsparcie zespołów IT w pracach inwentaryzacyjnych i zespołów programistów w testach aplikacji biznesowych

Nasze wymagania:

  • preferowana dostępność – 40 h w tygodniu, od poniedziałku do piątku
  • podstawowa wiedza informatyczna i chęć rozwoju w kierunku IT
  • doskonałe umiejętności interpersonalne
  • umiejętność pracy w zespole
  • język angielski w stopniu komunikatywnym

Co możemy zaoferować:

  • rozwój wiedzy technicznej w obszarze sieci komputerowych, systemów operacyjnych oraz baz danych i języków programowania
  • zdobycie praktycznego doświadczenia w pracy zespołowej jak i rozwój umiejętności miękkich
  • uczestnictwo w ciekawych projektach informatycznych
  • możliwość kontynuowania współpracy w oparciu o umowę o pracę dla wybranych osób
  • pracę w firmie biotechnologicznej o ugruntowanej pozycji na rynku, z szybką dynamiką wzrostu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji używając linka: https://recruitment.elevato.net/en/praktykant-w-dziale-it,ja,186

Stanowisko pracy

Kategoria oferty

Praktyka

Blanka Kowalska
blanka.kowalska@selvita.com
www.selvita.com

Cechy oferty pracy

StanowiskoPraktyka