Project Manager ds. Nieruchomości

Platforma Mieszkaniowa

Nieruchomosci
Kraków
Dodane 2 miesiące dni temu

Opis oferty

Wraz z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko Project Manager ds. Nieruchomości. Jeśli jesteś osobą pozytywnie nastawioną do świata, która chce robić ponadprzeciętne rzeczy w otoczeniu wspaniałych ludzi i być wynagradzana za włożony wysiłek oraz zaangażowanie w pracę,  jest to oferta idealna dla Ciebie.

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

             budowanie własnej bazy partnerów biznesowych (biur pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i firm deweloperskich),

             prowadzenie szkoleń oraz wdrażanie nowych partnerów w rynek inwestycji z rynku pierwotnego,

             aktywne wspieranie partnerów zmierzające do realizacji zamierzonych celów sprzedażowych,

             utrzymywanie bardzo dobrych relacji z obecnymi i przyszłymi partnerami firmy.

Wymagania:

             min. średnie wykształcenie,

             samodzielność w organizacji pracy

             umiejętność rozwiązywania problemów projektowych,

             rozwinięte umiejętności interpersonalne,

             wysoka kultura osobista,

             dobra znajomość pakietu Office (Word, Excel, Power Point, Outlook).

Oferujemy:

             możliwość odbycia praktyk/ stażu

             możliwość elastycznego czasu pracy – łączenia ze studiami dziennymi

             przyjazną atmosferę – wsparcie współpracowników,

             pracę w rozwijającej się firmie – możliwość rozwoju zawodowego,

             niezbędne narzędzia pracy (tj. telefon, komputer),

             atrakcyjny system wynagradzania – podstawa plus prowizja,

             możliwość prowadzenia własnych projektów,

             szkolenia na inwestycji,

             szkolenia sprzedażowe,

             dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne,

             Benefit system.

CV prosimy przesyłać na adres j.wojewoda@platformamieszkaniowa.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Stanowisko pracy

Kategoria oferty

Praktyka

Patrycja Pankiewicz
730548500
p.pankiewicz@platformamieszkaniowa.pl

Cechy oferty pracy

StanowiskoPraktyka