Staż w dziale SEM

Harbingers

Marketing / reklama / PR
Dodane 2 miesiące dni temu

Czy są tu jacyś młodzi, ambitni ludzie, którzy marzą o karierze w marketingu? Harbingers to zespół pasjonatów i indywidualności o unikatowych na polskim rynku, budowanych przez ponad dekadę kompetencjach. Pomagamy sklepom e-commerce dynamicznie rosnąć i zdobywać pozycję lidera online. Codziennie zapewniamy wzrosty przychodów dla naszych Partnerów w Polsce i na świecie. Czas na #GameChanger w Twojej karierze – dołącz do zespołu naszych ekspertów SEM! Harbingers to zespół pasjonatów i indywidualności o unikatowych na polskim rynku, budowanych przez ponad dekadę kompetencjach. Pomagamy sklepom e-commerce dynamicznie rosnąć i zdobywać pozycję lidera online. Codziennie zapewniamy wzrosty przychodów dla naszych Partnerów w Polsce i na świecie.

Na początek kilka słów o Tobie

– podoba Ci się świat e-marketingu i ciągnie Cię, żeby wypłynąć głębiej, znasz takie pojęcia jak: CPC, CTR, CR, ROAS, ROI, SEM, SEO i nie są dla Ciebie czarną magią,

– czujesz, że czas na zmianę i jesteś gotowy się w nią zaangażować,

– jesteś fajnym człowiekiem, którego da się lubić,

– chcesz pracować z najlepszymi specjalistami, partnerami, budżetami przy kampaniach, które wygrywają nagrody branżowe,

– jesteś osobą dyspozycyjną (co najmniej 32 h w tygodniu),

– potrafisz sprawnie posługiwać się programami Microsoft Excel, Word, Power point,

– znasz j.angielski na poziomie B1/B2,

– jesteś dobrze zorganizowany i ciekawy świata to… pewnie już wiesz, że to Ciebie szukamy 🙂

Dodatkowe punkty zyskasz jeśli:

– rozpocząłeś już swoją przygodę z kampaniami płatnymi Facebook/Google,

– posiadasz bardzo dobrą znajomość pakietu Microsoft Office z naciskiem na Microsoft Excel,

– znasz Google Analitycs,

– masz już doświadczenie w prowadzeniu kampanii Google Ads,

– ukończyłeś studia ekonomiczne, marketingowe (lub pokrewne),

– masz za sobą aktywność zawodową w jakiejkolwiek formie, nie wliczamy aktywności studenckiej w kołach i samorządach.

Twoje wyzwania:

– wsparcie kampanii Facebook/Google pod okiem doświadczonych specjalistów m.in. dobór słów kluczowych, przygotowywanie strategii, tworzenie tekstów reklamowych,

– analizowanie i wyciąganie wniosków z przeprowadzonych działań,

– tworzenie raportów z przeprowadzonych kampanii.

– płatny 3-miesięczny staż,

– solidną dawkę wiedzy od pasjonatów marketingu – szkolenia z zakresu SEM oraz marketingu internetowego,

– możliwość współpracy ze specjalistami z różnych branż,

– częste wyjścia i imprezy integracyjne (w trakcie pandemii w formie online),

– precyzyjny program stażowy – ocena stażu oraz certyfikat jego odbycia,

– długofalową ścieżkę kariery – dla najlepszych możliwość zatrudnienia na stałe,

– pracę w biurze w centrum Krakowa w mocno przyjacielskiej atmosferze,

– wysokiej klasy sprzęt komputerowy do pracy,

– możliwość pracy częściowo zdalnej,

– Food&Drinks – codzienną porcję witamin, słodkie przekąski, darmowe napoje, pyszną kawę.

Aplikuj już dziś!

Staż w dziale SEM