Droga Studentko / Drogi Studencie,

masz od 18 do 26 lat, a Twoim problemem jest odkładanie zadań na później? Zwlekasz z rozpoczęciem pracy i kończysz swoje obowiązki na ostatnią chwilę pod presją zbliżającego się terminu? A może nawet zdarza Ci się przekraczać deadline? Masz poczucie, że powinnaś/powinieneś zacząć uczyć się do egzaminu wcześniej, ale zazwyczaj Twoje plany kończą się niepowodzeniem i próbujesz nadrobić materiał z całego semestru w jedną noc? Dodatkowo w najbliższym czasie przed Tobą wymagające zadanie w ramach studiów (np. nauka do ważnego egzaminu w sesji poprawkowej, pisanie pracy dyplomowej), za które nie potrafisz się zabrać i chciałabyś/chciałbyś pracować nad nim w miesiącach wakacyjnych?

Jeżeli tak, to, zapraszamy Cię do udziału w 5-tygodniowej psychoterapii grupowej online, której celem jest redukcja poziomu prokrastynacji. Sesje terapeutyczne prowadzone przez wykwalifikowanych terapeutów będą odbywały się raz w tygodniu (łącznie 5 spotkań). Znaczna część psychoterapii będzie mieć miejsce w sierpniu, w zależności od grupy może obejmować również ostatni tydzień lipca lub pierwszy tydzień września.

Decydując się na udział w terapii prokrastynacji, deklarujesz jednocześnie uczestnictwo w badaniu naukowym prowadzonym przez zespół badaczy z Uniwersytetu SWPS Filii w Poznaniu, Instytutu Psychologii PAN w Warszawie oraz Instytutu Biologii Doświadczalnej PAN w Warszawie (kierownikiem projektu jest dr hab. Marek Wypych). Celem badania jest porównanie skuteczności i mechanizmów działania różnych programów terapii prokrastynacji w nurcie poznawczo-behawioralnym. Za udział w badaniu przewidziane jest wynagrodzenie finansowe w wysokości od 100 do 250 zł (w zależności od liczby etapów, w której będziesz uczestniczyć).

Pierwszym krokiem do zgłoszenia chęci udziału w badaniu jest wypełnienie kilku kwestionariuszy. Wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowę z psychologiem kwalifikującą do udziału w psychoterapii. Całość badania odbędzie się przez internet.

Nie zwlekaj! Zapoznaj się ze szczegółami, wypełnij kwestionariusze i zgłoś swoją chęć udziału w psychoterapii. Liczba miejsc ograniczona.

https://redcap.link/prokrastynacja

Serdecznie zapraszamy zainteresowane osoby!

Uwaga: Do udziału w projekcie nie mogą zgłaszać się osoby, które zgłosiły się do jego poprzedniej edycji, niezależnie od wyniku rekrutacji.

Poprzedni wpis
Graduacja 2023
Następny wpis
Zostań Twórcą treści na Onecie!
Aktualności
Udostępnij