Studia, czy to wystarczy? – Twoja pierwsza praca w korporacji

Tematyka spotkania:

• umiejętności, które warto wynieść ze studiów, ułatwiające start w korporacji
  • jakie kompetencje są ważne w pracy, chociaż niekoniecznie nauczysz się ich na uczelni, wartości, które są ważne
  • dlaczego staż pomoże Ci w rozwinięciu kariery
  • nawiązanie do obecnej sytuacji (pewne umiejętności w niepewnych czasach, umiejętność dostosowania się do zmian, dlaczego warto się ciągle uczyć i jak w korporacji zmienić ścieżkę kariery)

Prowadzący:
Marcin Kwiecień, Senior Talent Acquisition Partner w ABB Business Services Sp. z o.o.
Absolwent Zarządzania Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie oraz Fotografii. Od 7 lat zajmuje się doradztwem personalnym oraz rekrutacją dla dużych firm, głównie w obszarze finansów. W ABB pracuje w roli Talent Partnera, będąc odpowiedzialnym za koordynację procesów rekrutacyjnych.

Michał Piasecki, Senior Talent Acquisition Partner w ABB Business Services Sp. z o.o.
Absolwent Psychologii na Uniwersytecie Gdańskim. Od 8 lat zajmuje się rekrutacją w obszarze IT dużych organizacji. W ABB pełni rolę Talent Partnera dla zespołów IT oraz R&D.

Termin: 16 czerwca 2020 r.
Godz. 17:30
Miejsce: MS Teams

Spotkanie online odbywa się poprzez narzędzie MS Teams.
Spotkanie realizowane dla studentów i absolwentów Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki w Krakowie.

Jak wygrać na rozmowie o pracę
Jak rozpocząć profesjonalną karierę?