Podsumowanie prac Biura Karier za r.a. 2023/2024

Miniony rok akademicki był dla Biura Karier WSEI wyjątkowo intensywny i pełen sukcesów! 💪 Oto nasze osiągnięcia:

✨ Dzięki praktykom zawodowym nawiązaliśmy kontakt z 914 firmami (wzrost o 222%!)

✨ Obsłużyliśmy 1,400 wniosków o praktyki (wzrost o 206%!)

✨ Zorganizowaliśmy 9 szkoleń i warsztatów podczas Targów Kariery, w których uczestniczyło 695 osób (wzrost o 210%!)

✨ Podczas Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości we WSEI zorganizowaliśmy 6 warsztatów, które przyciągnęły 280 uczestników (wzrost o 101%!)

✨ Zrealizowaliśmy warsztaty grupowego doradztwa zawodowego dla 412 osób

Dwukrotnie wzrosła liczba osób korzystających z indywidualnego doradztwa zawodowego!

✨ Po raz pierwszy zorganizowaliśmy spotkania z coachem zawodowym – 8 osób odbyło 19 sesji!

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wspólne osiągnięcia!

🚀 Czas na kolejne wyzwania! 👏

#BiuroKarier #Sukces #TargiKariery #RozwójZawodowy #PraktykiZawodowe

Jak poprawić kompetencje w wakacje dzięki AI?
Jak wykorzystać sztuczną inteligencję w poszukiwaniu pracy? Praktyczny poradnik dla studentów