Indywidualne spotkania z doradcą zawodowym

Biuro Karier zaprasza studentów oraz absolwentów WSEI na indywidualne spotkanie z doradcą zawodowym. Podczas przyjemnej rozmowy w „cztery oczy” doradca pomoże określić Ci Twoje predyspozycje zawodowe, przeprowadzić bilans kompetencji oraz zaplanować indywidualny plan kariery.

Konsultacja z profesjonalnym doradcą pomoże Ci m.in. znaleźć pomysł na siebie i świadomie obrać dalszą ścieżkę rozwojową. Szczegółowy termin i miejsce konsultacji wyznaczany jest indywidualnie – w tym celu prosimy o zapisy poprzez poniższy formularz.

Chcesz porozmawiać o swoich doświadczeniach, przemyśleniach czy napotykanych trudnościach. Czujesz, że potrzebne jest Ci wsparcie psychologiczne? Takie momenty zdarzają się wszystkim. Pozwól sobie pomóc. Zapraszamy do kontaktu – Biuro Karier WSEI zorganizuje dla Ciebie indywidualną konsultacje z psychologiem.

Konsultacje i wsparcie psychologiczne

Pamiętaj: Spotkania doradcze prowadzone w Biurze Karier WSEI są poufne!

     

    Zapraszamy też do korzystania z usług doradcy zawodowego w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej – Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie (Plac na Stawach 1)