Jesteś Absolwentem WSEI i z rozrzewnieniem wspominasz lata studenckie? Ciekawi Cię, co słychać na Uczelni? Jak radzą sobie Twoi znajomi? A może szukasz nowych kontaktów naukowych, biznesowych lub chcesz rozwinąć swoje kwalifikacje? Zapisz się do Klubu Absolwenta i zdobądź bezpłatną Kartę Absolwenta WSEI.
Dołącz do wyjątkowej społeczności i korzystaj z benefitów, jakie przygotowała dla Ciebie Twoja Uczelnia!

KLUB ABSOLWENTA WSEI:

Relacje

Kształtuje dobre relacje ze środowiskiem WSEI, otoczeniem społeczno-gospodarczym, społecznościami lokalnymi, instytucjami i mediami.

OSTATNIE SZLIFY

Upowszechnia ofertę edukacyjną WSEI, zachęca do dokształcania i podnoszenia kwalifikacji zawodowych (studia podyplomowe, szkolenia, kursy).

NETWORKING

Jest organizatorem spotkań networkingowych absolwentów, których celem jest wymiana kontaktów biznesowych i wzmocnienie więzi między absolwentami, a także absolwentów z Uczelnią.

ZNIŻKI

Absolwenci mają także możliwość dołączenia do projektu rabatowego Karta Klubu Absolwenta. Jego celem jest umożliwienie absolwentom WSEI skorzystania ze zniżki na dane usługi i produkty, a także umacnianie więzi pomiędzy absolwentami a uczelnią. Partnerami projektu są firmy wywodzące się z różnych branż m.in. kulturalnej, rozrywkowej, handlowej oraz gastronomicznej.