Jesteś kreatywny, pełen pasji i gotowy na wyzwania?Nasz start-up, zrodzony z ambicji studentów WSEI, poszukuje właśnie Ciebie!Mamy za sobą solidne fundamenty – nasz zespół to doświadczeni deweloperzy z ponad 7-letnim doświadczeniem w branży, gotowi podzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami.

 

Co oferujemy?

·         Cenne doświadczenie zawodowe w środowisku start-up’owym

·         Bezpośrednią naukę od ekspertów z branży IT, możliwość rozwoju pod okiem doświadczonych developerów. To nie tylko kolejna praca, ale przede wszystkim szansa na rozwój i zdobycie unikalnych umiejętności.

·         Elastyczność i zaangażowanie: Organizujemy regularne, cotygodniowe spotkania, które zapewniają ciągłość projektu i możliwość dzielenia się pomysłami, wymierza 2-4 h.

·         Rozwój projektu i nowe możliwości: Jesteśmy w zaawansowanym etapie rozmów z naszym pierwszym inwestorem. To otwiera przed nami i Tobą nowe perspektywy rozwoju, realizacji ambitnych celów oraz finansowania. Dołącz do zespołu i zostań częścią naszego start’upu!

 

Kogo szukamy?

·         Ambitnych studentów, którzy są gotowi podjąć wyzwanie i dołączyć do naszego zespołu.

·         Szukamy osób, które nie boją się myślenia poza schematami i są gotowe na naukę poprzez praktyczne doświadczenie w dynamicznym środowisku start-upowym.

 

Jeśli chcesz być częścią czegoś wyjątkowego, rozwijać swoje umiejętności programistyczne i projektowe oraz mieć realny wpływ na rozwój innowacyjnego projektu, to jest to szansa dla Ciebie.

 

Backend developer:

·         Implementacja mikroserwisów Backendowych (Java 21 i Spring)

·         Uczestniczenie w procesie CI/CD.

·         Pomoc w zarządzaniu projektem w chmurze GCP.

·         Code review

Wymagania:

·         Znajomość Javy 8 lub wyższej

·         Znajomość Spring Boot, Spring Core, Spring Data

·         Znajomość architektury mikroserwisowej

·         Znajomość wzorca architektury REST i komunikacji httpNice to have: Kafka, Google cloud platform, Jenkins, Docker, Kubernetes

 

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, zapraszamy do kontaktu:

·         Krystian Kluczkiewicz

·         Kontakt email: kluczkiewicz2@gmail.com

·         Kontakt telefoniczny: +48 500 120 739

IT
Rodzaj oferty: start-up
Miejsce pracy: Kraków
Firma: start-up