Szanowni Państwo,

z ogromną przyjemnością informujemy, że w dniu 13 marca 2024 roku Polskie Linie Lotnicze LOT rozpoczęły rekrutację do wakacyjnego programu stażowego – LOT Summer Internship 2024.

 LOT Summer Internship to doskonała okazja do zdobycia praktycznej wiedzy i cennego doświadczenia. Program stażowy skierowany jest do studentów i świeżo upieczonych absolwentów uczelni wyższych, którzy chcą realizować dopasowane do ich zainteresowań projekty. PLL LOT podobnie jak w poprzednich edycjach oferuje udział w szkoleniach i warsztatach, a także wizyty do przestrzeni lotniczych dostępnych jedynie dla pracowników LOT-u.

Program stażowy PLL LOT zakłada indywidualne dopasowanie zakresu obowiązków stażysty, alokację wiedzy i kompetencji, a także jego zainteresowań w realne projekty biznesowe firmy. W tegorocznej edycji LOT Summer Internship narodowy przewoźnik oferuje 53 miejsca w aż 16 obszarach działalności firmy, w których rekrutacje prowadzone są w biurach, m.in. e-commerce, revenue management, sprzedaży, finansów, produktu i customer experience, marketingu, IT czy HR. Dla tych, którzy zainteresowani są bezpośrednio tematyką lotnictwa, oferty stażowe dostępne są także w biurze paliw, operacji naziemnych czy planowania siatki połączeń.

Rekrutacja na LOT Summer Internship 2024 potrwa do 13 kwietnia br. Natomiast program stażowy rozpocznie się 1 lipca i potrwa 3 miesiące – do 30 września 2024 roku. W dniu zakończenia, każdy stażysta otrzyma bilet lotniczy dla siebie i osoby towarzyszącej, a także możliwość kontynuacji ścieżki zawodowej w PLL LOT.

W PLL LOT od lat inwestujemy w rozwój młodych osób, angażując się w projekty w obszarze akademickim oraz uczestnicząc w targach pracy. Niezwykle cenimy bliską współpracę z ośrodkami akademickimi, dlatego zapraszamy Państwo przyłączyć się do promocji programu stażowego na Państwa Uczelni.

Wszystkie szczegółowe informację znajdują się na naszej strony internetowej:

https://www.lot.com/pl/pl/kariera/staze-i-praktyki/lot-summer-internship

Z wyrazami szacunku

Biuro Marketingu i Komunikacji Korporacyjnej PLL LOT

Rodzaj oferty: Staż
Miejsce pracy: Kraków
Firma: PLL LOT