Na pewno nas znasz. Zmieniamy motoryzację

Grupa PGD to dynamicznie rozwijająca się firma z branży motoryzacyjnej. Prowadzimy na terenie całej Polski wielomarkowe dealerstwa, posiadamy autoryzacje takich marek jak: Abarth, Alfa Romeo, DS, Fiat, Fiat Professional, Ford, Hyundai, Jeep, KIA, MG, Mitsubishi, Nissan, Renault, Dacia, Cupra, SEAT, Suzuki, Opel, Volvo. Pracujemy na najwyższych standardach, dobrych praktykach, jak i wieloletnim doświadczeniu.

Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie. W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani.

Zakres obowiązków:

· Administrowanie bazą danych ubezpieczonych pojazdów własnych Grupy PGD

· Zawieranie i wznawianie umów ubezpieczeniowych pojazdów własnych Grupy PGD

· Kompletowanie niezbędnych dokumentów do zawarcia polis

· Współpraca z TU w zakresie rozliczania bieżącej produkcji polis oraz zwrotów składkowych

· Obsługa korespondencji przychodzącej związanej z ubezpieczeniami dla Grupy PGD

· Administrowanie umowami z TU oraz innymi instytucjami finansowymi

· Współpraca z działami sprzedaży, kontrolingu i księgowości

Nasze wymagania:

· Wykształcenie minimum średnie kierunkowe

· Mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi polis komunikacyjnych

· Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

· Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań i terminowe ich realizowanie

· Dobra organizacja czasu pracy

· Gotowości do nauki i rozwoju zawodowego

· Otwartość na nowe zadania oraz umiejętność współpracy

Oferujemy:

· Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

· Wynagrodzenie oparte na podstawie i premii miesięcznej uzależnionej od indywidualnych wyników pracy

· Wszelkie niezbędne narzędzia pracy

· Bezpłatną opiekę medyczną w Centrach Medycznych Luxmed dla Pracownika z możliwością rozszerzenia pakietu na członków Rodziny

· Dofinansowanie karty benefit Multisport

· Bezpłatną naukę języka angielskiego i/lub niemieckiego z platformą eTutor dla Pracownika i osoby towarzyszącej

· Zniżki na produkty i usługi Holding1, a w tym: wynajem samochodów w Grupie Express, wynajem auta na minuty – Traficar, zakup lub wynajem samochodów z Grupy PGD, zniżki na tankowanie na dedykowanej stacji benzynowej

· Wyjazdy integracyjne, Mikołajki dla Dzieci

· Na co dzień pracujemy w przyjaznej atmosferze, opartej na wzajemnej współpracy

· Organizujemy różnego rodzaju programy w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia

· Ponadto dofinansowujemy własne pomysły Pracowników na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy

Aplikuj przez link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=c2a0ee2ce6c14010b9a2a48588a60642

Rodzaj oferty: Praca
Miejsce pracy: Kraków
Firma: Holding 1