Jako Grupa PGD jesteśmy pierwszą i największą polską grupą dealerską, prekursorem wielomarkowości w Polsce. Posiadamy w swoim portfolio 21 marek samochodowych, 55 autoryzowanych salonów w 9 miastach w Polsce.

Praca u nas to coś więcej niż zwykły etat. To przede wszystkim szansa, aby pracować w firmie, która wyznacza trendy motoryzacyjne. Nasz zespół tworzą ludzie, którzy nie są tylko najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie, ale przede wszystkim poprzez to co robią realizują swoje pasje. Jeśli więc lubisz wyzwania i jesteś na nie gotowy – dołącz do nas!

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie rozwoju aplikacji wewnętrznych typu DMS/CRM/Web/Mobile

  • Wsparcie w rozwoju procesów automatyzacji i robotyzacji

  • Przygotowanie i uzgadnianie wymagań biznesowych z klientem wewnętrznym

  • Aktywny udział we wdrażaniu nowych rozwiązań systemowych i procesowych

  • Aktywny udział w uruchomieniach nowych lokalizacji

  • Szkolenie pracowników w zakresie użytkowania wdrożonych rozwiązań IT

  • Wsparcie działów handlowych i administracyjnych w zakresie działania aplikacji biznesowych

  • Wsparcie w przygotowaniu i realizacji harmonogramu prac prowadzonych projektów

  • Współpraca z innymi działami centralnymi w zakresie analityki i działania aplikacji biznesowych

  • Wsparcie działów IT firmy w zakresie rozwiązywania problemów (troubleshooting)

    Nasze wymagania

    • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne, np. kierunki: Zarządzanie Projektami, Informatyka, Matematyka, Fizyka Techniczna, Edukacja Techniczno-Informatyczna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji) lub ostatni rok studiów

    • Zainteresowanie obszarem digitalizacji, nowych technologii, analityką biznesową, optymalizacji procesów

    • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków

    • Praktyczna umiejętność posługiwania się Excelem

    • Umiejętność organizacji czasu pracy

    • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań, terminowość, zorientowanie na rezultat

    • Gotowość do nauki i rozwoju zawodowego, otwartość na nowe zadania

    • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

    • Pozytywne nastawienie do innych i umiejętność współpracy

    • Czynne prawo jazdy kat. B

    • Gotowość do podróży służbowych

    Mile widziane

    • Dodatkowym atutem będzie znajomość: notacji BPMN; podstaw SQL; Agile; Jira

    Zrodlohttps://www.pracuj.pl/praca/mlodszy-specjalista-ds-wdrozen-biznesowych-krakow-przewoz-34,oferta,1003255215?s=eafbb2de&searchId=MTcxMjE1OTIwNTQ3Ni45NzQ=

IT
Rodzaj oferty: Praca
Miejsce pracy: Kraków
Firma: Grupa PGD