W dniach 14-17 listopada, Biuro Karier WSEI, zaprasza na spotkania w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Plan spotkań:

14 listopada (wtorek) – Spotkanie z przedstawicielką Ogólnopolskiej Sieci Certyfikowanych Biur Rachunkowych
Godz. 10:00-12:30
Sala: coworking

14 listopada – Spotkanie ze StoneX
SPOTKANIE ODBĘDZIE SIĘ W INNYM TERMINIE

Zainteresowani współpracą ze studentami kierunków: IT, zarządzanie

15 listopada (środa) – #RozpędzamyKarierę w AmnisCode
Godz. 10:00-14:00
Sala: Rzym

15 listopada (środa) – Co Internet o nas wie?, CISCO
Godz: 10:00-14:00
Sala: Barcelona
Zapraszamy studentów kierunków: IT, finanse, zarządzanie

15 listopada (środa) – Spotkanie z Konsul Generalną USA w Krakowie, Erin Nickerson
Godz: 11:00-12:00
Sala: Toronto
Zainteresowani współpracą ze studentami kierunków: IT, finanse, zarządzanie

16 listopada (czwartek) – „I żyli rozwojowo i szczęśliwie”, czyli jak z sukcesem pracowaćPracownia Sukcesu
Godz: 13:30-15:00
Sala: coworking
Oferta spotkania dla kierunków: IT, finanse, zarządzanie

Po co to wydarzenie?

..to międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. Organizowany od 2008 roku, obecnie w 170 krajach. Każdego roku w listopadzie organizacje, instytucje i firmy, którym zależy na rozwijaniu przedsiębiorczości, organizują bezpłatne szkolenia, warsztaty, debaty i kampanie promocyjne z zakresu zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów, rozwijania start-upów, powrotu na rynek pracy, negocjowania z pracodawcą, budowania własnej marki i wielu innych.

Googlowanie? Lubię to!
Raport eRecruiter „Candidate Experience w Polsce 2023/2024”