WSEI Talks 1: Motywacja w karierze, czyli jak nie zgasić wewnętrznej iskry

Drodzy Studenci!

Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki zaprasza Was do udziału w wykładzie Szymona Waloszka , znanego na całym świecie dyrektora kreatywnego i międzynarodowego sędziego reklamowego z ponad 15-letnim globalnym doświadczeniem w komunikacji kreatywnej.

Wystąpienie będzie pierwszym w ramach otwartych i darmowych spotkań WSEI Talks, organizowanych z myślą o studentach wszystkich krakowskich uczelni, którzy są zainteresowani poszerzeniem wiedzy na temat biznesu, strategii świadomego liderstwa i kreowania marki za pomocą tradycyjnych i nowych mediów.

Data i godzina: 03.04.2022, godz. 11.00
Miejsce: kampus WSEI przy ul. Św. Filipa 17 (sala co-working)
Wykłady ma charakter darmowy i otwarty.
Link do wydarzenia na facebooku: https://bit.ly/3N6xZUg

Tytuł wykładu: „Motywacja w karierze, czyli jak nie zgasić wewnętrznej iskry

Do codziennego funkcjonowania, podobnie jak tlenu czy jedzenia, potrzebujemy motywacji. To ona sprawia, że wstajemy rano z łóżka, pokonujemy przeszkody i realizujemy zamierzone cele. Zaniedbana, gaśnie, pozbawiając nas zdolności patrzenia ponad horyzont.

W trakcie wykładu Szymon Waloszek wspólnie z uczestnikami zastanowi się, czym jest wewnętrzna iskra i jak zamienić ją w ogień, kiedy życie regularnie wylewa na głowę kubeł zimnej wody. Opowie także o wyzwaniach związanych z podtrzymywaniem chęci do działania w natłoku codziennych obowiązków i globalnych kryzysów.

Global Operations Graduate Programme
Personal Management – zarządzanie sobą w drodze na szczyt