ZAPRASZAMY NA 5. SPOTKANIE WSEI TALKS!

WSEI Talks to korepetycje z kariery i nowoczesnego rynku pracy w formie krótkich rozmów oraz wykładów czołowych specjalistów nowych mediów i employer brandningu, znanych przedsiębiorców i twórców internetowych. Spotkania są darmowe i otwarte dla wszystkich zainteresowanych poszerzaniem wiedzy na temat biznesu, strategii świadomego liderstwa i kreowania marki za pomocą tradycyjnych i nowych mediów.

Naszym gościem będzie: 𝗱𝗿 𝗕𝗶𝗮𝗻𝗸𝗮 𝗦𝗶𝘄𝗶𝗻́𝘀𝗸𝗮 – Prezeska Fundacji Edukacyjnej Perspektywy

Temat spotkania: 𝗪𝗢𝗞𝗢́Ł 𝗠𝗘𝗧𝗔𝗩𝗘𝗥𝗦𝗘. 𝗞𝗢𝗕𝗜𝗘𝗧𝗬 𝗪 𝗧𝗘𝗖𝗛𝗡𝗢𝗟𝗢𝗚𝗜𝗔𝗖𝗛

Pani Dr zaprezentuje nam aktualne trendy wokół metaświata; przedstawi nam, jak rozwija się kobieca rewolucja w kontekście zachowania różnorodności i równości w branży IT; opowie nam również o aktualnych projektach i inicjatywach, realizowanych przez społeczność 𝗣𝗲𝗿𝘀𝗽𝗲𝗸𝘁𝘆𝘄𝘆 𝗪𝗼𝗺𝗲𝗻 𝗶𝗻 𝗧𝗲𝗰𝗵 𝗦𝘂𝗺𝗺𝗶𝘁.

Więcej o naszej gościni:

Jej pasją jest budowanie zmiany w świecie technologii. 16 lat temu, będąc studentką zainicjowała pierwsze, pionierskie działanie na rzecz zwiększenia udziału kobiet w technologiach – akcję Dziewczyny na politechniki!. Wzięło w niej do tej pory udział 200 000 licealistek, a udział kobiet na uczelniach technicznych wzrósł o 10%. Jest też twórczynią Pespektywy Women in Tech Summit – najważniejszego wydarzenia dla kobiet w technologiach w Europie i Azji. Naukowiec, aktywistka, menadżerka, ekspertka Banku Światowego w Tadżykistanie.Realizuje takie projekty jak: „IT for SHE, Nowe Technologie dla Dziewczyn, Shesnnovation Academy, Lean in STEM, Leadership in Tech, Dziewczyny w grze oraz tworzy raporty. Jest też redaktor naczelną magazynu edukacyjnego „Perspektywy”, współpracuje dziennikarsko z „Wysokimi Obcasami” i „University World News”. Tworzy raportyna temat kobiet w technologiach i edukacji inżynierskiej. Pomysłodawczynią znanej akcji promocji czytelnictwa – „Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka.”

Termin: 27.01.2023 (piątek)

Godzina: 10:00 -11:00

Miejsce: sala Toronto, która znajduje się na II piętrze pawilonu AMERYKA B/św. Filipa 17 (na wprost od bramy): mapa uczelni

Zapraszamy

Ilość miejsc ograniczona, zapisy: http://biletyapp.evenea.pl/event/wseitalks5

Poprzedni wpis
CuValley Hack
Następny wpis
Tech MeetUp organized by Motorola Solutions in 2023
Aktualności
Udostępnij