Motorola Solutions właśnie wystartowała  z drugą edycją Akademii Programowania – backend!

Do 2 lipca można wysyłać zgłoszenia do udziału w 7 miesięcznej szkole programowania, która rozpocznie się 2 sierpnia i potrwa do 18 lutego 2022 r.

Zajęcia będą odbywać się od poniedziałku do piątku, od 6 do 8 godzin dziennie.

Proces rekrutacyjny będzie przebiegał w 4  etapach:

1. etap: CV i pytania kontrolne
  2. etap: benchmark games
  3. etap: zadanie techniczne
  4. etap: spotkanie grupowe oraz rozmowa indywidualna.

Selekcja aplikacji odbywa się na każdym etapie i wyłącznie wybrani kandydaci przechodzą do kolejnych etapów rekrutacji.

Akademia to bezpłatna szkoła programowania, w trakcie której nie tylko zdobędziesz dogłębną wiedzę i umiejętności wymagane w zawodzie programisty, ale także zostaniesz praktycznie przygotowany do podjęcia pracy w Motorola Solutions.

Aplikuj  pod linkiem: Codecool AppSystem

Dowiedz się więcej na temat przebiegu Akademii: https://pracawmotoroli.pl/o-akademii/

28 czerwca od godziny 18:00 do 20:00 Motorola Solutions będzie odpowiadać na Wasze pytania dotyczące Akademii podczas MotoDyżuru. Pytania można kierować za pośrednictwem aplikacji messenger na  Facebooku.

Fundacja inCanto poszukuje Patronite Heroes!
Rusza rekrutacja wolontariuszek i wolontariuszy Szlachetnej Paczki