Capgemini Polska ma już 25 lat. Z tej okazji organizacja wydała „Raport wpływu”

Wpływ sektora nowoczesnych usług biznesowych opartych na wiedzy na rynek pracy w Polsce jest zdecydowanie większy, niż wynikałoby to tylko z analizy zatrudnienia. Należy wziąć pod uwagę pośrednie oraz indukowane efekty mnożnikowe, czyli miejsca pracy, które powstały w wyniku rozwoju biznesu Capgemini w Polsce także poza samą organizacją. Korzystając z mnożnika opracowanego przez EY (wynoszącego 1,8) można oszacować liczbę miejsc pracy generowanych przez centra Capgemini w Polsce na 19,2 tys.

Zachęcamy do zapoznania się z raportem: RAPORT ABSL I CAPGEMINI

Znajdziecie w nim Państwo szeroko zakrojoną analizę ostatnich 25 lat sektora nowoczesnych usług dla biznesu, na przykładzie organizacji, która funkcjonuje w Polsce od 1996 roku. W wydawnictwie znajdują się między innymi informacje o:

• wzroście sektora nowoczesnych usług dla biznesu w latach 2004-2021;
  • działaniach środowiskowych podjętych przez Capgemini w ciągu ostatnich lat oraz zobowiązaniach na najbliższą przyszłość (ambicją organizacji jest osiągnięcie zerowej emisji do 2030 r.);
  • sposobach realizacji i działań spełniających założenia etycznego biznesu na przykładzie m.in. dyrektywy o ochronie sygnalistów;
  • istotę działań CSR – w ciągu ostatnich 25 lat firma zrealizowała i zaangażowała się w około 200 inicjatyw społecznych;
  • w materiale znajdziecie Państwo dodatkowo wypowiedzi ekspertów, m.in. Pawła Panczyja (ABSL) oraz Ewy Gołębiewskiej-Krzyżan (Capgemini).
Daj się znaleźć na LinkedIn
Indywidualne konsultacje z psychologiem