dev.js Summit 2022 (online) to największa polska konferencja poświęcona JavaScript i Front-endowi. W tym roku konferencja odbywa się w dniu 28.04.2022 roku w formie transmisji online. Skierowana jest do architektów, senior i midium developerów w technologiach webowych. Konferencja zapewnia najwyższy poziom wykładów prowadzonych przez topowe postaci z polskiego świata JavaScriptu oraz przedstawicieli wiodących firm zajmujących się JavaScript w Polsce. Podczas konferencji na swoim wirtualnych stoiskach zaprezentują się jedynie uznane i innowacyjne firmy informatyczne, których obecność zwiększa rangę wydarzenia.

 

W trakcie trwania konferencji odbędą się Wirtualne Targi Pracy JS, na których interaktywnie nawiążesz kontakt z firmami.

 

W dniu 28.04.2022 roku wygodnie ze swojego domu lub biura możesz w pełni bezpłatnie uczestniczyć w największym cyfrowym wydarzeniu poświęconych JavaScript w Polsce.

 

Podczas wydarzenia odbywają się również Wirtualne Targi Pracy IT oraz Wirtualne Targi Usług IT, na których spotkacie jedynie renomowanie firmy z branży IT na ich dedykowanych wirtualnych stoiskach.

 

Rejestracja i udział w konferencji są w pełni bezpłatne. Link do rejestracji na wydarzenie: https://devjssummit.pl/ 

 

Ze względu na sytuację panującą na świecie, konferencja odbędzie się w formie online. Spodziewamy się ponad 2000 uczestników z całej polski! Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich chętnych!

Poprzedni wpis
#RASTECHSummer – 3 miesięczny, płatny staż w Ringier Axel Springer Tech – aplikuj do 8 maja!
Następny wpis
Znany ekspert storytellingu gościem WSEI
Aktualności
Udostępnij