Hackathon Energy HackOn „Optymalizacja produkcji ciepła i energii elektrycznej”

PGE Energia Ciepła oraz PGE Nowa Energia, spółki Grupy Kapitałowej PGE, zapraszają do udziału w hackathonie Energy HackOn „Optymalizacja produkcji ciepła i energii elektrycznej”. W tym roku poszukiwane są inspirujące i innowacyjne rozwiązania z obszaru energetyki cieplnej. Rejestracja trwa do 5 grudnia. Hackathon odbędzie się 13-14 grudnia w Centrum Energetyki AGH.

 

Dołącz do Hackathonu i zaprogramuj elektrociepłownię!

Warunkiem udziału w Hackathonie jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego zamieszczonego na stronie www.AkceleratorPGE.pl/hackathon do 5 grudnia 2019 r. Każdy ze zgłoszonych Zespołów dokona opłaty w wysokości 50 zł na konto bankowe Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami wskazane w Regulaminie.

Najważniejsze informacje:

  • konkurs skierowany jest do wszystkich osób posiadających wiedzę i umiejętności w zakresie programowania, analizy danych i metod optymalizacji. Uczestnicy mogą się zgłaszać jako zespoły 2–3-osobowe,
  • podczas Hackathonu Zespoły mogą liczyć na wsparcie ekspertów,
  • dla dwóch najlepszych projektów przewidziano nagrody – ich pula wynosi 18 tys. zł. Zwycięski zespół otrzyma 12 tys. zł.

Zwycięzcy oprócz nagrody pieniężnej będą mogli podjąć współpracę z ekspertami PGE, a nawet wdrożyć w życie swoje rozwiązanie.

Pytania prosimy kierować pod adres: info@akceleratorpge.pl

Poprzedni wpis
Careers Talks: „Technologie i automatyzacja procesów w świecie finansów”
Następny wpis
HACKATHON MOBILITY
Aktualności
Udostępnij