Jak co roku, serdecznie zapraszamy całą społeczność akademicką na uroczystą inaugurację roku akademickiego 2018/2019.

W programie m.in.:

• Wystąpienie inauguracyjne J. M. Rektora WSEI – dr Stanisława Kowalskiego
  • Immatrykulacja studentów
  • Wręczenie nagród i wyróżnień (w tym: nagrody im. prof. Aleksandra Kowalskiego oraz nagrody im. prof. Andrzeja Adamczyka)
  • Wystąpienie Przewodniczącej Samorządu Studenckiego – Karin Asatryan
  • Wykład inauguracyjny, pt. „XXI wiek – czasy zbyt dokładnej informacji” – Krzysztof Krej, CEO w Empyrean
  • Wystąpienie Prezesa Stowarzyszenia Księgowych w Polsce (oddział w Krakowie), partnera kierunku Finanse i Rachunkowość – dr Łukasza Górki

Inauguracja odbędzie się 3 października 2018 r. w Międzynarodowym Centrum Kultury, Rynek Główny 25, o godz. 10.30.

Wcześniej o godz. 9.00 Msza święta dla pracowników, studentów i przyjaciół WSEI w kościółku św. Wojciecha (Rynek Główny).

#MAP_IT! MAPPING HACKATHON KRAKÓW 17-18 NOVEMBER
Festiwal Dawnych Komputerów i Gier – Kraków 2018