Konferencja Sales Boost Summit na 7. urodziny More Bananas

22 czerwca odbędzie się konferencja marketingowa online Sales Boost Summit. Wszystko z okazji 7. urodzin agencji More Bananas.

Sales Boost Summit to konferencja dla właścicieli firm i specjalistów oraz pasjonatów marketingu. Na uczestników czeka duża dawka praktycznej wiedzy marketingowej podczas webinarów oraz niespodzianka – biznesowe szybkie randki w wirtualnej przestrzeni Ultrafora.

W tym roku szykujemy coś specjalnego. Odpowiadamy na światowe trendy i zamiast networkingu organizujemy biznesowe szybkie randki w przestrzeni wirtualnej. Uczestnicy konferencji będą mogli spotkać się z wybranym ekspertem lub ekspertką i zapytać go o wszystko, ale uwaga – mają na to tylko 10 minut – zachęca Ania Ledwoń, creative owner w More Bananas.

Konferencja Sales Boost Summit: harmonogram

10.00 – Anna Ledwoń-Blacha
Sztuczna inteligencja (AI) w marketingu, sprzedaży i biznesie

10.40 – Klaudia Gruszkowska, Katarzyna Guzek

Jak technologie wpłyną na przyszłość sprzedaży i doświadczenia klienta?

11.20 – Wojtek Żywolt

Jak działania w social mediach wpływają na sprzedaż?

12.20 – Ewelina Podrez-Siama

SEO, a sprzedaż, czyli co ma piernik do wiatraka. Jak budować strategię SEO nastawioną na sprzedaż?

13.00 – Agnieszka Gałczyńska

Jak tworzyć content na www, który sprzedaje?

13.40 – Lera Rastsiazhenka

Analityka biznesowa – jedno źródło prawdy, innymi słowy ropa naftowa XXI wieku

14.50 – Joanna Ceplin

Czy marka osobista sprzedaje i czy naprawdę warto inwestować w jej rozwój?

15.30 – Jakub Gołębiowski

Najważniejsze i niezmienne zasady storytellingu w video marketingu

16.10 – Anna Boenish

Copywriting – jak pisać, żeby sprzedawać?

W ramach konferencji agencja przygotowała również e-booki, checklisty, zniżki na działania i szkolenia More Bananas oraz rabaty od partnerów wydarzenia.

– Siedem lat na rynku to dla nas przede wszystkim ciągły rozwój, realizacja projektów dla klientów z Polski i ze świata, organizacja eventów marketingowych. Działo się i będzie dziać się jeszcze więcej. Wciąż poszerzamy ofertę, aby realizować obsługę marketingową 360 – komentuje Mariusz Świątkowski, CVO w More Bananas.

More Bananas powstało w 2016 roku. Początek działalności był związany z  social media marketingiem. Dziś oprócz działań w mediach społecznościowych, agencja zajmuje się też: tworzeniem strategii, performance marketingiem, obsługą content marketingową, usługami graficznych oraz foto i wideo, a także projektowaniem i wdrażaniem stron www. W portfolio More Bananas nie brakuje szkoleń z zakresu marketingu oraz czynnego udziału w konferencjach branżowych.

– Dla nas najważniejsze podczas urodzin jest dzielenie się wiedzą. Na konferencję zapraszamy praktyków, właścicieli firm i specjalistów oraz pasjonatów marketingu — mówi Sławek Nowak, CEO More Bananas.

Ceny biletów są zależne od pakietu (250 zł, 400 zł, 500 zł). Można je kupić na:  https://morebananas.pl/sales-boost-summit

Dla studentów przygotowaliśmy specjalną zniżkę -100% na bilet na konferencję (czyli nie płacicie nic!). Jak skorzystać z rabatu? Wystarczy, że podczas zakupów w naszym sklepie wpiszesz kod promocyjny: STUDENT 💛 Zniżka naliczy się automatycznie. LINK: https://morebananas.pl/sales-boost-summit?utm_source=Newsletter&utm_medium=Email&utm_campaign=STUDENT

More Bananas to krakowska agencja marketingowa. Jej specjalizacją
są szeroko pojęte działania marketingowe. Klienci More Bananas korzystają z usług m.in. tworzenia strategii komunikacyjnej, performance marketingu, obsługi content marketingowej i social media, działań PR, czy usług graficznych oraz foto i wideo. W portfolio agencji znajdują się klienci
z takich branż jak FMCG, HORECA oraz moda i uroda. Creative Owner More Bananas jest Anna Ledwoń – Blacha.

Więcej informacji na: www.morebananas.pl

Zapoznaj się z projektem i-Mentor
Dziewiąta edycja hackathonu HackYeah