Miło nam poinformować, iż Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie uruchamia kolejny projekt „Łap skilla!”, adresowany do osób pracujących w wieku 18 – 24 lata, które potrzebują właściwego ukierunkowania i profesjonalnej pomocy w poruszaniu się po rynku pracy. Do tych, którzy czują się zmotywowani do  zmiany i poprawy swojej sytuacji zawodowej poprzez: podwyższenie kwalifikacji, awans w obecnym miejscu pracy lub zmianę zatrudnienia na korzystniejszą formę i/lub  wymiar etatu, ale nie posiadają wystarczających kompetencji bądź kwalifikacji i nie mają wystarczających środków, aby móc je zdobyć. Uczestnikom oferujemy opiekę doradcy zawodowego przez kilkanaście najbliższych miesięcy.

Przewidywany termin rozpoczęcia naboru to 19.04.2021r. Film informacyjny o projekcie dostępny jest na stronie Łap skilla! – YouTube

 

Rekrutacja odbywać się będzie tylko i wyłącznie online, za pośrednictwem stronyhttps://lapskilla.pociagdokariery.pl/. Będzie ona dostępna w momencie naboru.

 

Więcej informacji o planowanej rekrutacji oraz warunkach i wymaganiach dotyczących uczestnictwa w projekcie „Łap skilla!”znajdziesz w artykule : Wkrótce rekrutacja dla młodych pracujących (pociagdokariery.pl)

Poprzedni wpis
Trwa rekrutacja do programu stażowego Kierunek ORLEN
Następny wpis
Career Boost
Aktualności
Udostępnij