Zapraszamy do udziału w wydarzeniach online: Mini Dni Kariery oraz Young Tech Festiwal!

Mini Dni Kariery odbędą się w terminie: 21-24 kwietnia 2020 r., strona wydarzenia: https://biurokarier.wsei.edu.pl/minidnikariery/
Young Tech Festiwal dobędzie się 24 kwietnia 2020 r., strona wydarzenia: https://ytf.wsei.edu.pl/

Tegoroczna, już piąta edycja Mini Dni Kariery, realizowana jest razem z Young Tech Festiwal. W ramach Mini Dni Kariery zaplanowaliśmy aktywne szkolenia połączone z prezentacją firm. Jako, że tradycyjne metody rekrutacji przestały być skuteczne (ogłoszenia na portalach, na własnej stronie) organizacje zaczęły poszukiwać alternatywnych metod pozyskania pracowników. Jedną z nich jest taktyczne podejście do rekrutacji. Podczas szkoleń/warsztatów możecie Państwo przeprowadzić wstępną rekrutację swoich przyszłych pracowników.

Na zwieńczenie Mini Dni Kariery zapraszamy do udziału w debacie w ramach Young Tech Festival. Young Tech Festival to piąta już edycja corocznej konferencji IT, zainicjowanej we współpracy z Microsoft, prowadzona przez młodych ludzi sukcesu dla młodszych entuzjastów nowych technologii. Dochód z udziału w Young Tech Festival przeznaczony jest na wsparcie z walce z COVID-19 (m.in. posiłki dla medyków).

Szczegóły oraz oferta udziału: TUTAJ

 

Zapraszamy do udziału!

Poprzedni wpis
Kursy programowania organizowane przez Szkołę Programowania WSEI
Następny wpis
Tarcza Antykryzysowa – wsparcie z ZUS
Bez kategorii
Udostępnij