Biuro Karier WSEI zaprasza na szkolenie Model (nie)biznesowy. Czyli przepis na zarządzanie projektem społecznym w pigułce.

Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich osób, które chcą rozpocząć swoja przygodę z działalnością społeczną, lub już działają, ale chcą zwiększyć efektywność swojej pracy w organizacji. Podczas niego uczestnicy prześledzą drogę od definiowania problemu społecznego do realizacji skutecznych działań. Nauczą się zarządzania projektem społecznym, definiowania mierników sukcesu, doboru odpowiednich zasobów i określania interesariuszy swoich działań. Bazą jest autorski materiał szkoleniowy wypracowany w ramach wieloletniej współpracy przy ewaluacji pracy organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych.

Prowadząca: Anna Mirzyńska – Działaczka społeczna. Współpracuje z organizacjami pozarządowymi szczególnie w obszarze edukacji pozaformalnej. Autorka szkoleń i szkoleniowiec z obszarów edukacji ekonomicznej, zarządzania projektami, wystąpień publicznych i debat oksfordzkich. Wielokrotna mentorka hakatonów o tematyce społecznej i technologicznej. Organizatorka konferencji i wydarzeń dla świata nauki i biznesu. Od trzynastu lat związana jest z programem aktywizacji społecznej i politycznej dzieci i młodzieży miasta Krakowa. Członkini Komisji Dialogu Obywatelskiego ds. Młodzieży, Krakowskiej Rady Pożytku Publicznego V kadencji. Pracownica Katedry Zarządzania Organizacjami Publicznymi Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie gdzie naukowo zajmuje się problematyką włączania wartości społecznej do praktyki gospodarczej i kreacji polityk im poświęconych, w szczególności gospodarką o obiegu zamkniętym oraz społeczną odpowiedzialnością. Uczestniczka środowiska i wyznawczyni idei Open Eyes Economy Summit.

Termin: 24 października 2022 r. (poniedziałek)

Godzina: 18:00-20:00

Miejsce: Sala coworking WSEI

Zapisy: https://forms.office.com/r/MNbPi6sVde

Zgłoszenia przyjmujemy do 22.10 do godziny 22:00.

Dla uczestników przewidziany jest poczęstunek (pizza). Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Projekt: firma!
Creative problem solving