Największy meetup JavaScript – weź udział w wydarzeniu dev.js Online #22

Zapraszamy do skorzystania z kolejnej już edycji wydarzenia dev.js Online #22, przeznaczonej dla programistów JavaScript. Wydarzenie online odbędzie się 1 lipca  2021 roku o godzinie 18:30. Event jest unikalny w skali całego kraju.

Głównym jego celem,  jest wymiana wiedzy oraz pomoc specjalistom w rozwoju kompetencji zawodowych oraz lepszemu rozumieniu technologii.

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja, pod linkiem:
https://app.evenea.pl/event/devjsonlinegraphql/

Podczas wydarzenia uczestnicy usłyszą jedną prezentację merytoryczna oraz panel pytań i odpowiedzi, podczas którego uczestnicy będą mogli zadawać pytania prelegentowi.

Agenda

➡ 18:30 – Start prezentacji: GraphQL w aplikacjach frontendowych – Mikołaj Dyczkowski

➡ Q&A – Pytania do prelegenta

Opis prelegenta:
+ Mikołaj Dyczkowski

Jestem programistą frontend z zamiłowaniem do tematów DevOps. Obecnie jestem częścią zespołu skupiającego się m.in. na optymalizacji wydajności strony produktu w Empiku, a w przeszłości tworzyłem nową aplikację webową Restaurant Week. W wolnym czasie gram na komputerze, konsoli i planszy oraz planuję kolejne wyjazdy.

Organizatorem wydarzenie jest społeczność dev.js – czyli największa w Polsce organizacja zrzeszająca pasjonatów i profesjonalistów we Frontendzie i JavaScript. Jej przewodnim celem jest dostarczanie bezpłatnej edukacji premium dla polskiej branży IT. Społeczność dev.js organizuje wydarzenia stacjonarne, konferencje a teraz wydarzenia online. Więcej o społeczności znajdziecie na ich social media:
Facebook: https://www.facebook.com/devjspoland
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCxjt-fYLh5DlODJvz7PqH8Q
Meetup: https://www.meetup.com/pl-PL/dev-js/

Zachęcamy do bezpłatnej rejestracji i uczestnictwa w wydarzeniu online.

Poprzedni wpis
HighwEY 2 SAP
Następny wpis
Łap skilla rusza już 1 lipca!
Aktualności
Udostępnij