Odkryj Moc LinkedIn, czyli od rekrutacji w IT do Personal Brandingu

W dzisiejszych czasach LinkedIn stanowi kluczowe narzędzie, a nasza prezentacja skupi się na czterech głównych aspektach, które są niezbędne do efektywnego wykorzystania tej platformy.

Zaczniemy od optymalizacji profilu LinkedIn dla specjalistów IT. Poruszymy kluczowe elementy skutecznego profilu, od wyboru odpowiedniego zdjęcia po treści, które przyciągają uwagę rekruterów. Wyjaśnimy, jak działa narzędzie LinkedIn Recruiter i co motywuje rekruterów do nawiązywania kontaktu.
Przeanalizujemy różnice między typami zatrudnienia (agencja, outsourcing, startup, firma produkcyjna) i jak te różnice wpływają na proces rekrutacyjny. Podkreślimy również znaczenie umiejętności miękkich i personal brandingu w wyróżnieniu się na rynku pracy.
Zakończymy praktycznymi radami dotyczącymi personal brandingu, pokazując, jak efektywnie budować markę osobistą i zwiększać widoczność na LinkedIn.

Anna Gruca
Senior Talent Acquisition Partner w firmie Schibsted Tech Polska.
Mam ponad 6 letnie doświadczenie w rekrutacjach IT, które zdobywałam w agencji rekrutacyjnej, firmie outsourcingowej i obecnie firmie produktowej.
Zatrudniam ludzi na różne stanowiska i różne technologie.
W swojej pracy bardzo dbam o candidate experience jak i własną markę osobistą, ponieważ w tej branży nigdy nie wiadomo kiedy i z kim będziemy pracować w przyszłości .

Emilia Krynicka
Employer Branding Specialist w Schibsted Tech Polska
Od kilku lat pomagam firmom IT w budowaniu pozytywnego wizerunku. Moja praca skupia się na tworzeniu i realizacji strategii employer brandingowych, które nie tylko przyciągają najlepsze talenty w branży, ale również wspierają i budują zaangażowanie obecnych pracowników. W Schibsted Tech Polska, realizujemy projekty, które odzwierciedlają nasze wartości i kulturę pracy, pokazując, jak ważni dla nas są ludzie i jakie możliwości rozwoju przed nimi otwieramy.

Poprzedni wpis
Trwa największa rekrutacja EY w roku, czyli Twój wymiar kariery
Następny wpis
Stres cyfrowy i zdolności adaptacyjne
Aktualności
Udostępnij