🚀 Szanowne Studentki, zapraszamy na największa w Europie konferencja dla kobiet w IT&TECH Perspektywy Women in Tech Summit 2024 już 12 i 13 czerwca w Warszawie!
🌍 Spotkają się tam największe umysły nowych technologii: naukowczynie, inżynierki, liderki, startuperki oraz ekspertki światowych firm technologicznych. Podobnie jak w zeszłym roku wydarzenie zgromadzi ponad 8 tysięcy uczestniczek.
💥 Po raz pierwszy w Polsce będzie można tam zobaczyć  na własne oczy komputer kwantowy (!) i zrozumieć jego działanie.

⭐Wśród Gości Specjalnych tym roku na Summicie pojawią się m.in.:

  • Margot Gerritsen ze Stanfordu, założycielka globalnego ruchu „Women in Data Science”
  • Clara Nellist, słynna influencerka naukowa, fizyczka cząstek elementarnych w CERN, ;
  • Gitanjali Rao, najlepsza młoda naukowczyni w Ameryce i światowa promotorka STEM
  • Andrzej Dragan, wybitny fizyk i jeden z najbardziej charyzmatycznych popularyzatorów
  • Christiane Floyd, legenda informatyki, twórczyni podstaw otwartego oprogramowania i pierwsza w historii profesorka informatyki w Niemczech

🚀 Summit to także niepowtarzalna szansa, by zadbać o swoją karierę zawodową w ramach unikatowych Targów Kariery, podczas których zaprezentuje się niemal 100 najbardziej innowacyjnych i ceniących potencjał kobiet, globalnych firm technologicznych.

🌍 W czasie konferencji dyskutowane będą najgorętsze tematy takie jak: programowanie kwantowe, nowa sztuczna inteligencja, interakcje human-machine, przyszłość data science, i więcej), oraz bieżące tematy społeczne (neurodiversity, przywództwo kobiet, tech-life balance). Będzie też można zdobyć nowe kompetencje dzięki warsztatom Tech&Soft Skills oraz w specjalnej Strefie Mentoringu, gdzie w formule 1:1 można konsultować się ze znakomitymi Mentorkami i Mentorami!

💥 Studentki i studenci kierunków technicznych i ścisłych mogą ubiegać się o bezpłatne wejściówki: https://womenintechsummit.pl/grant-form, podobnie jak kobiety pochodzące z Ukrainy i studiujące/pracujące w STEM: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScNPmnaMowZZs53-jDrdoNnpSihuowRLB0k8vJLhriiUbF1SA/viewform

🚀 Organizatorem Summitu jest Fundacja Edukacyjna Perspektywy

🌍 Perspektywy Women in Tech Summit 2024

✅12-13 czerwca 2024

💥AGENDA: https://womenintechsummit.pl/agenda

🎟️ TICKETS are available at https://womenintechsummit.pl/join-the-event

📍EXPO XXI Warszawa – Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe

 

#Perspektywy2024, #WomenInTechSummit2024, #techlifebalance

 

Poprzedni wpis
Kościuszkon
Następny wpis
Ćwiczmy mózg, aby był wydajniejszy!
Aktualności
Udostępnij