Staż w trakcie studiów, którym zbudujesz swoją markę

Termin aplikowania do programu stażowego Kierunek ORLEN trwa od 18 paź. do 21 lis. Aplikowanie odbywa się za pośrednictwem strony www.orlen.pl/kariera w odpowiedzi na opublikowane ogłoszenia.

Stażysta to student ostatnich lat studiów dowolnego trybu lub absolwent. ORLEN poszukuje osób o różnych specjalizacjach i z różnych kierunków studiów. Czeka 50 miejsc stażowych. Zespoły szukające stażysty specjalizują się w wielu tematach biznesowych i jest to szansa dla osób studiujących na kierunkach ekonomicznych, ścisłych, technicznych, czy humanistycznych. Do wyboru jest kilka  Spółek i kilka miast.

Wszystkie ogłoszenia stażowe opublikowane są na stronie www.orlen.pl/kariera. Należy tam wybrać interesujące ogłoszenie(a) i w odpowiedzi dołączyć informacje o sobie oraz dodać rozwiązane case study biznesowe. Casy załączone są do ogłoszeń rekrutacyjnych. Termin aplikowania upływa 21 listopada.

Staż zaczyna się od lutego 2022 i trwa 6 miesięcy.

Benefity na stażu, to  wynagrodzenie, elastyczny, indywidualny tryb stażu do uzgodnienia z opiekunem , dzięki któremu niemal 80% stażystów programu godzi staż z nauką,  bieżące wsparcie indywidualnego mentora przez cały okres stażu i stopniowe wprowadzanie w odpowiedzialne zadania projektowe, szkolenia merytoryczne, indywidualna sesja doradztwa kompetencji miękkich i kariery, integracja w społeczności stażystów, wizyty w Spółkach Grupy ORLEN i na terenie obiektów przemysłowych Zakładu Produkcyjnego czy Centrum Badawczo Rozwojowego, a dla chętnych profesjonalna sesja fotograficzna i udział w programie ambasadorskim.

➡ poczytaj o programie Kierunek ORLEN

➡prasa o programie: Magazyn Eurostudent

 

 

Poprzedni wpis
SHAKE – wraca! Już 27 listopada Festiwal sztuki cyfrowej SHAKE pojawi się w jednodniowej, jesiennej odsłonie. 
Następny wpis
Projekt: firma!
Aktualności
Udostępnij