W dniu 17.05.2022 roku wygodnie ze swojego domu lub biura możesz w pełni bezpłatnie uczestniczyć w największym cyfrowym wydarzeniu poświęconym Python w Polsce.  

 

Pytech Summit 2022 (online) to największa polska konferencja poświęcona Python. W tym roku konferencja odbywa się w dniu 17.05.2022 roku w formie transmisji online. Skierowana jest do pasjonatów Pythona z profilu mid i senior. Konferencja zapewnia najwyższy poziom wykładów prowadzonych przez topowe postaci z polskiego świata Python oraz przedstawicieli wiodących firm zajmujących się Python w Polsce. Podczas konferencji na swoim wirtualnych stoiskach zaprezentują się jedynie uznane i innowacyjne firmy informatyczne, których obecność zwiększa rangę wydarzenia.

 

W trakcie trwania konferencji odbędą się Wirtualne Targi Pracy Python, na których interaktywnie nawiążesz kontakt z firmami.

 

Rejestracja i udział w konferencji są w pełni bezpłatne. Link do rejestracji na wydarzenie: https://pytechsummit.pl/ 

 

Ze względu na sytuację panującą na świecie, konferencja odbędzie się w formie online. Spodziewamy się ponad 2000 uczestników z całej polski! Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich chętnych! 

 

Poprzedni wpis
Webinar Deloitte x ServiceNow Alliance – 90 minut na odmianę Twojej kariery
Następny wpis
Move your career forward with KION!
Aktualności
Udostępnij