#RASTECHSummer – 3-miesięczny, płatny staż w Ringier Axel Springer Tech

Program jest skierowany do studentów informatyki, kierunków pokrewnych, ale też do osób z pasją do programowania. Studenci, będą mogli realizować staż w ramach praktyk obowiązkowych.

Chcesz zastosować w praktyce swoje umiejętności programistyczne w JavaScripcie, Javie, Pythonie lub innych technologiach? Chcesz pracować przy realnych projektach dla największych polskich marek internetowych? Chcesz zdobyć doświadczenie w pracy zespołowej, komunikacji i zwinnych procesach w hybrydowym świecie?

Tego lata, napiszesz kod dla milionów użytkowników. Tego lata, zobaczysz jak działają największe polskie media. Tego lata nie pożałujesz.

Pokaż kaczkom gdzie ich miejsce. Podejmij wyzwanie, zrób zadanie i aplikuj do programu stażowego Ringier Axel Springer TECH

Program ambasadorski No Fluff Jobs otwiera rekrutacje!
NOFLUFFx – Inspirujące spotkania z praktykami z branży IT