Rola project managera w procesie tworzenia nowych technologii

Biuro Karier WSEI zaprasza na szkolenie Rola project managera w procesie tworzenia nowych technologii.

Termin: 18 listopada
Miejsce: MS Teams (kliknij, aby wziąć udział)
Prowadząca: Daria Brylova

Szkolenie odbędzie się w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości we WSEI.

Technologia jest wokół nas. Używanie różnego rodzaju oprogramowania stanowi naszą codzienność, jest częścią naszej pracy, szkoły i rozrywki. Rzadko jednak uświadamiamy sobie, że za każdym nowym filtrem na Instagramie, za każdym nowym przyciskiem na Teams – stoi zespół kreatywnych i ciężko pracujących ludzi. Jedną z tych osób jest Project Manager. Jego lub jej obowiązkiem jest wykorzystanie potencjału zespołu i koordynowanie pracy w najbardziej efektywny i skuteczny dla projektu sposób.

Na warsztacie Daria Brylova opowie, czym na co dzień zajmuje się Project Manager i w jaki sposób wspiera on zespoły programistyczne w tworzeniu innowacyjnego oprogramowania. Podzieli się swoimi wskazówkami na temat współpracy z klientami i zarządzania zespołem. Warsztat będzie zawierał część praktyczną, podczas której rozwiążemy case study z prawdziwych projektów.

Bio:
Absolwentka kierunku zarządzanie na WSEI (rocznik 2017). Od trzech lat zarządzam projektami informatycznymi – obecnie w Netguru. Interesuję się zwinnymi metodykami, analityką, UX i technologią. Pomagam naszym klientom tworzyć innowacyjne aplikacje i dostosowywać je do wyzwań dzisiejszego świata. W wolnym czasie interesuję się wspinaczką sportową i podróżowaniem.

Już 21 i 22 października wpadnij na bezpłatny Festiwal Pracy JOBICON online
Ruszył program wsparcia dla studentów