Rozpoczęła się rejestracja uczestników konkursu Startup Award 2018

W tym roku podczas XI Forum Inwestycyjnego w Tarnowie odbędzie się już IV edycja konkursu Startup Award, który ma za zadanie wyłonić najbardziej innowacyjne i perspektywiczne startupy z Polski i zagranicy, szczególnie z rejonu Europy Środkowo-Wschodniej.

Na zwycięzcę konkursu Startup Award, którego wyłoni Komisja Ekspercka, czeka 100 000 zł oraz występ podczas specjalnej ścieżki Startup Session Elite na XXVIII Forum Ekonomicznym w Krynicy, 4-6 września 2018 r. Ale to nie jedyne nagrody – możliwość prezentacji podczas Forum Ekonomicznego otrzyma również 6 startupów wyłonionych przez ekspertów oraz 1 przez publiczność.

Uczestnicy konkursu i konferencji będą mieli możliwość 10-minutowej prezentacji w trakcie Forum Inwestycyjnego, prezentacji swojego pomysłu lub usługi na stoiskach w strefie Startup Zone oraz spotkań indywidualnych z inwestorami, zarówno prywatnymi, jak i korporacyjnymi.

Forum Inwestycyjne i konkurs Startup Award odbywa się w ramach Economic Acceleratora.

Zgłoszeń do konkursu Startup Award można dokonywać pod linkami:

Już wkrótce zostanie uruchomiona rejestracja na 11. Forum Inwestycyjne.

W przypadku pytań dotyczących konkursu Startup Award i forum Inwestycyjnego prosimy o kontakt z p. Aleksandrą Baką: a.baka@isw.org.pl

Poprzedni wpis
Sobotnie spotkanie z managerami State Street na WSEI
Następny wpis
Bezpłatne spotkania z kulturą i różnymi językami…
Aktualności
Udostępnij