Rozpocznij swoją karierę w branży IT z Uniwersytetem Sukcesu!

Rozpocznij swoją karierę w branży IT z Uniwersytetem Sukcesu!

Fundacja Digital University zaprasza społeczność studencką do skorzystania z możliwości oferowanych przez program Uniwersytet Sukcesu, który wspiera kobiety stawiające pierwsze kroki na rynku pracy w dziedzinie nowych technologii.

Korzyści z dołączenia do społeczności to m.in. dostęp do bezpłatnych kursów o tematyce IT:

  • Wstęp do cyberbezpieczeństwa – 6-godzinny kurs w języku polskim wprowadzający w obszar bezpieczeństwa cyfrowego,
  • Wstęp do analizy danych – 6-godzinny kurs w języku angielskim zawierający informacje o podstawowych technikach i narzędziach używanych w dziedzinie nauki o danych,
  • English for IT 1&2 – dwupoziomowy 100-godzinny kurs języka angielskiego, skoncentrowany na poznaniu specjalistycznej terminologii oraz zwrotów językowych używanych w branży technologicznej.

Szczegółowe informacje znajdują się tutaj: https://uniwersytetsukcesu.com/spolecznosc/

O Fundacji:

Fundacja Digital University działa od 2014 roku, mając na celu wyrównywanie szans i edukację w zakresie nowych technologii oraz kompetencji przyszłości. Od 5 lat Fundacja realizuje roczny program Uniwersytet Sukcesu, wspierając młode kobiety w trudnej sytuacji materialnej, które nie mogą pozwolić sobie na studia czy kursy programistyczne.

W marcu 2024 roku rozpocznie się rekrutacja uczestniczek do 6. już edycji programu stypendialnego. Zachęcamy do śledzenia i wspierania tej inicjatywy.

WWW:

Facebook:

Instagram:

 

 

Poprzedni wpis
Unlocking Career Achievement through Communication
Następny wpis
Inżynierki 4.0
Aktualności
Udostępnij