馃摚 Wielkimi krokami zbli偶a si臋 24-godzinny maraton zabawy po艂膮czonej z ci臋偶k膮 prac膮, czyli kolejna edycja hackathonu SheepYourHack. 馃悜 Spotykamy si臋 ju偶 20-21 listopada! W trakcie tej doby, zadaniem uczestnik贸w b臋dzie stworzenie aplikacji, maj膮cej potencja艂 biznesowy.

馃憠 Tym razem wyzwanie jest podw贸jne, poniewa偶 event odb臋dzie si臋 Online! Nie zabraknie jednak ducha rywalizacji, ani wspania艂ej atmosfery. 馃檭 Zatroszczyli艣my si臋 o to, przygotowuj膮c dla Was boxy z niespodziankami.

Znajdziecie tam hackathonowe koszulki dla ka偶dego uczestnika 馃悜, prezenty od partner贸w wydarzenia 馃巵 oraz Energy drinki – na pewno przydadz膮 si臋 podczas nocnego kodowania 馃イ馃槈. Nie zabraknie te偶 pizzy 馃崟, kt贸ra zostanie dostarczona do Waszych drzwi, kiedy zg艂odniejecie.

鈾︼笍Podczas pracy, uczestnikom b臋dzie towarzyszy膰 grono mentor贸w, zawsze ch臋tnych do pomocy.

馃弳 Dla 3 zwyci臋skich zespo艂贸w przewidziane s膮 nagrody finansowe.

鈽戯笍 Jeste艣cie gotowi? Zbierzcie swoje zespo艂y i do艂膮czcie do nas! 鈼撅笍Zapisy oraz wi臋cej informacji, znajdziecie pod linkiem: https://sheepyourhack.com/

EYe on Tax
Nast臋pny wpis
Join Matchmaker Day online!
Aktualno艣ci
Udost臋pnij