WARSZTATY – Mój osobisty hejter. Jak go nie karmić, a ujarzmić?

Termin: 28.07.2018 r. (sobota), godz. 9:30-17:30

Wielkość grupy: od 6 do 12 osób (umożliwia skupienie się na każdym z uczestników)

Cena: dla studentów i pracowników WSEI – 280 zł

“Nie dam rady, nie ogarnę”
“To nie ma sensu, nigdy nie zrobię tego dobrze”
“Znowu zawaliłem”
“Weź się w końcu do roboty!”
“Co inni sobie pomyślą”
“Dlaczego muszę być taka beznadziejna”
“Nic nie osiągniesz”

Ile razy słyszysz od siebie samego te słowa?

Nasz wewnętrzny hejter jest z nami cały czas. Siedzi z tyłu naszej głowy i stale komentuje. Często nas krytykuje, podcina nam skrzydła, dołuje… Po prostu hejtuje zabierając nam całą motywację, energię, wiarę w siebie i radość. Potrafi zabrać nam wszystko – radość z sukcesu, motywację do realizacji planów, marzeń, chęć do życia i poczucie, że na coś zasługujemy. Potrafi nam też dużo “dać” – wątpliwości, trudne emocje, powody do zmartwień. W każdy z nas on jest, krytyk i sabotażysta, który zna się absolutnie na wszystkim i nigdy nie jest zadowolony.

To jak się czujemy, poziom naszej energii, poczucie wartości, to głównie to co sami o sobie myślimy, w co sami wierzymy. Nasz wewnętrzny głos ma ogromną moc sprawczą – może nas osłabiać i nie pozwalać na wykorzystanie naszego potencjału albo może nas motywować, wspierać i być naszym przyjacielem.

⭐Chcesz, żeby Wewnętrzny Hejter przestał Cię dręczyć?
⭐Chcesz, żeby przestał wpływać na to co o sobie myślisz?
⭐Chcesz, żeby jego siła zaczęła Cię wspierać?
⭐Zależy Ci na sobie? Chcesz o siebie zadbać i lepiej zrozumieć?

Możesz w końcu coś z tym zrobić, a nie tylko o tym myśleć!
Weź udział w warsztacie “Mój osobisty hejter – Jak go nie karmić, a ujarzmić?”.

W trakcie spotkania przyjrzymy się swojemu dialogowi wewnętrznemu i nauczymy się jak prowadzić go w korzystny, sprzyjający i budujący nas sposób.
Inspiracje i doświadczenie z warsztatu rozpoczną proces, który da Ci trwały i zaskakujący efekt.

W trakcie warsztatu doświadczysz i dowiesz się:

• Kim jest Twój Wewnętrzny Krytyk i co chce Ci przekazać
  • Jakiego rodzaju Krytyka Wewnętrznego masz w sobie i jak może on budować Twoją siłę
  • Jak przekształcić krytyczny wewnętrzny głos w osobę, która Cię wspiera
  • Jak realnie oceniać swoje możliwości i wyznaczać sobie cele
  • Poznasz osoby, które czują się podobnie

Zapisując się na warsztat zapewnisz sobie wartościowy czas, w którym Ty – Twoje uczucia, potrzeby i myśli będą najważniejsze.

Co otrzymasz inwestując w warsztat interpersonalny?

• 1 dzień szkoleniowy (8h aktywnego treningu umiejętności)
  • imienny certyfikaty potwierdzający udział w warsztacie
  • nieograniczony serwis kawowy i poczęstunek
  • dwudaniowy obiad
  • komplet materiałów szkoleniowych

Prowadzący:

Łukasz Miszon – Tworzy programy rozwojowe z zakresu wypalenia zawodowego oraz efektywnego zarządzania sobą i stresem. Jest autorem programu (rozwojowego) “SilniBoWrażliwi”, który buduje wewnętrzną siłę i wolność człowieka, właśnie w oparciu o coś co często chowamy – naszą wrażliwość.

Swoją pasję wspierania innych realizował w roli trenera oraz jako Dyrektor SZLACHETNEJ PACZKI i AKADEMII PRZYSZŁOŚCI (w tym czasie współpracował z firmami, takimi jak DB Schenker, TK Maxx, Wawel SA czy Ministerstwem Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej). W pracy trenerskiej ma 7-letnie doświadczenie.

Od 3 lat zaprzyjaźniony ze swoim osobistym hejterem.

Jeśli masz pytania – zapraszamy Cię do kontaktu (tel. 530 209 204, e-mail: kontakt@lukaszmiszon.pl).

Opinie uczestników szkoleń prowadzonych przez Łukasza:

“Łukasz to przede wszystkim wrażliwa osoba, która przejmuje się drugim człowiekiem. Więc w roli trenera słysząc problem chce pomóc go rozwiązać. Często sam miał podobne doświadczenie osobiste i chce podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.”

“Łukasz stosuje przeróżne porównania i metafory, są często zabawne i dają mocno do myślenia. “Zaskoczyła mnie (pozytywnie!) jego otwartość w mówieniu o swoich trudnościach, co pomogło mi dobrze poczuć się w trakcie warsztatu.”

“Potrafi zadać pytania tak, żeby odnaleźć sedno problemu, bo zazwyczaj okazuje się, że prawda i problem tkwi głębiej.”

“Mimo, że było to na warsztacie i było więcej osób w końcu poczułam, że ktoś mnie rozumie! A nie tylko słyszę oczywiste rady. Też fajne było to, że na sali jest więcej osób, które się z czymś podobnym mierzy. Nie czułam się już w tym sama.”

“Nie odpuszcza i chce rozwiązać sprawę do końca. Jest cierpliwy w poszukiwaniu rozwiązania, które pomoże na dłużej, a nie na chwilę. Choć wie, że takie rozwiązania są trudniejsze, bo wymagają większej ilości zmian, niż tylko zmiana matrycy zarządzania czasem, a np. zmianę w człowieku, w podejściu. I on próbuje wspierać w tej zmianie, trwałej. Mi właśnie w takiej pomógł.”

“Otworzyłam sobie umysł! A bardzo to lubię i tego potrzebowałam by móc iść dalej. Wartościowy czas.”

“To nie było szkolenie! To bardzo wartościowy, wyjątkowy dla mnie czas spędzony z super ludźmi!”

Ready for a programming challenge in English with Summer Programming School of WSEI?
WARSZTATY – Mistrz swojego czasu! Jak ogarniętym ze wszystkim i wyspanym być?